Panel uživatele

V jakém věku se u psů začínají projevovat první příznaky s bolestivostí kloubů?

BOhužel musíme konstatovat, že všeobecný světový trend pokazuje na velmi ranný výskyt prvních problémů. Už někdy mezi 2-3 rokem se mohou ukázat první příznaky, že klouby nejsou zcela v pořádku.

 

Některé problémy řešit jde, ale pokud se jedná o dědičné onemocnění dysplazie kyčelního kloubu, lze mluvit pouze o mírnění příznaků.

 

Než si pořídíte svoje štěňátko měli byste tyto rizika zvážit. Kupujete si velkého a těžkého psa? mělo by být vyšetření dysplazie u rodiče první co by vás mělo zajímat.

 

Velkou většinou pejsků si lidé pořizují z lásky a bez papírů. Velmi často slýcháme, že papíry nepotřebují. My sami jsme také měli pejska bez PP. A nikdy jsme tomu nepřisuzovali tolik jako dnes. Teprve až potom co se z člověka stane chovatel zjistí, kolik dědičných nemocí se u zvířat může vyskytnout. Existují plemena, která jsou méně a která více náchylná. Vím, že největší argument lidí, kteří si pořizují pejska bez PP je cena. Původní cena, která je někdy až směšně nízká se může ve výsledku několika let vyšplhat na nejdražší štěně na světě.

 

Ať už si pořizujete pejska s PP nebo bez PP vše si pořádně rozmyslete. Protože pocity, kdy stojíte nad svým čtyřnohým miláčkem na veterině a čelíte otázce zda zaplatit 40tis za operaci nebo ne jsou velmi smutné.

 

V dnešní době již existuje spousta kvalitních výrobců krmiv, kteří se touto problematikou zaobírají.

Canine Caviar Kelpa

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

info@nakrmme.cz

-----------------------

Canine Caviar Kelpa sušená na slunci 680g

mořská řasa bohatá na živiny,

významným zdrojem vitamínů a minerálů.

mořská řasa

 Pelech polštář PUPPY 60cm Zolux

pelíšek štěně

 

PÉČE O KLOUBY

péče o klouby - psi

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení