bozita

28 položek

Bozita, švédská firma, vyrábí granule, kapsičky, konzervy, pamlsky, kvalitní krmivo pro kočky

BOZITA JE ŠVÉDSKÁ FIRMA, KTERÁ NÁS VELMI ZAUJALA. JEJÍ VELKÝ VÝBĚR VÝROBKŮ TETRA PACK SE NIKDY NEZNECHUTÍ NAŠIM KOČKÁM

 

bozita_granule                  bozita_tetra_pack                    bozita_konzervy

 

Švédská společnost byla založena před více než 100 lety. Ve Švédsku je to obchodní špička ve výrobě suchého a konzervovaného krmiva pro psy a kočky.
Švédská rodina Heymanů založila v roce 1903 společnost Vårgårda Hundemehl. Byla pojmenována po malém městečku, ve kterém Lantmännen Doggy stále existuje. Výroba suchého krmiva začala v roce 1950 a v roce 1992 společnost zahrnula konzervovanou stravu do svého výrobního programu.
Po 98 letech ve vlastnictví rodiny byla společnost prodána firmě Svenska Lantmännen Doggy, skupině zahrnující přibližně 50 000 švédských farmářů s ročním obratem 3,1 bn EUR. Společnost působí ve Skandinávii převážně Švédsku, Norsku a Finsku. S Německem obchoduje od roku 1996 pod jménem Bozita a pobočka Bozita Heimtierfutter byla založena o pět let později. Ostatní export zahrnuje trh ve Švýcarsku, Rakousku, UK, Estonsku, Lotyšsku, Litvě, Maďarsku a od roku 2006 i v Čechách.
Výrobní vybavení společnosti je umístěno ve vlastních prostorách ve Vårgårdě a vyrábí 45 000 tun krmiva ročně ( z toho 30 000 tun suchého a 15 000 tun konzervovaného krmiva ). Kolem 30 000 tun výroby je dodáváno na švédský, norský a finský trh. Přibližně 7000 tun je vyváženo do Německa, Rakouska, Švýcarska a dalších 1500 tun do ostatních zemí, 7 500 tun je vyčleněno pro privátní odběratele.
"Čistá příroda ze Švédska" je filosofie společnosti a také klíč k úspěchu: suroviny pocházejí výlučně ze Švédska a jsou vyráběny pod přísnými postupy, které zde platí a musí čelit tvrdým normám se zřetelem na čistotu zdejší přírody. Například nesmí obsahovat žádné maso z uhynulých zvířat a použitá zvířata musí být chována bez pomoci hormonů a antibiotik. Během velké evropské krize s BSE prudce stouply požadavky na přírodní produkty. 10-15% rozpočtu společnosti je použito na ochranu životního prostředí.

 

Jednička v kočičí stravě z čerstvého kuřete a skandinávského lososa.
 

Všechny receptury obsahují čerstvé švédské kuře a skandinávského lososa pocházejícího z čistých norských a švédských vod, tyto suroviny jsou určené pro lidskou spotřebu a jsou bez preventivních antibiotik a růstových hormonů, jejichž použítí švédská legislativa zakazuje. Dávají všem recepturám výbornou chuť a vysokou stravitelnost. Dále obsahují vyvážený poměr důležitých vitamínů a minerálů doplněných o MACROGARD což je patentovaný přírodní imunizér, vysoký obsah přírodního taurinu zaručuje zdravé oči a dobrou reprodukci vaší kočky.
Obohaceno Beta-1,3/1,6 Glucanem, což je biolátka, která účinně chrání proti plísním, virům a bakteriím, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, u postižených rakovinou zpomaluje až zastavuje průběh onemocnění a u zdravých jedinců snižuje riziko vzniku rakoviny. Obsahují optimální poměr Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin, což zaručuje zdravou a lesklou srst.
Krmivo neobsahuje ethoxyquin, dochucovadla a barviva, je dostupné ve čtyřech variantách od malého kotěte až po kočičího seniora včetně receptury pro kočky s problémy se zažíváním a nadváhou, má speciální tvar granulí, který bude vaše kočka milovat.

 

 

    

 

Výrobce:

Zobrazit:

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Přihlášení