Panel uživatele

MEOWING HEADS o firmě

0 položek

O firmě - Kočičí receptury výrobce krmiva pro psy Barking Heads, britské rodinné firmy oceněné titulem Pet Supplier a PATS Award 2010/2011.

 

Obecná charakteristika značky - Luxusní hladiny bílkovin (36% a 42%) a tuků (18%), vynikající absolutní obsah i vzájemný poměr omega kyselin svědčící o extra dotaci receptur masem, konvenční hladiny minerálů, stopových prvků včetně jejich chelátových forem, vlákniny.

 

Komentář obsahu masa - Obsah masa vysoký, v kuřecí receptuře více jak 150 g kuřecího masa ve 100g granulí a tím to z hlediska plnohodnotných, snadno stravitelných bílkovin nekončí – přítomno ještě sušené rybí maso, následováno v surovinovém výčtu sušenými vejci. Receptura z lososa má právo se skutečně tak nazývat, protože 100g granulí ho obsahuje celých 86 gramů. K tomu ještě sušené maso bílých ryb, sušené kuřecí maso, vejce.

 

Komentář k ostatním surovinám - Kvalitní tuky, od výrobce je hezké, že do receptury z lososa nepřidává kuřecí tuk, prostě rybí receptura se vším všudy. Doplněk slunečnicového oleje pro kompletní spektrum omega kyselin. S vítaným vyloučením obsahu pšenice a kukuřice, poměrně vzácné zařazení hodnotných ovesných vloček do receptury. Mrkev, rajčata, mořské řasy a brusinky recepturu finálně zdobí. Na trhu je takovýchto receptur pro kočky žalostně málo.

 

Orientace v recepturách - Dvě receptury, kuřecí a lososí. Pro kočky je zcela zbytečné rozdělovat receptury podle věku, zátěže, velikosti. Kočka je prostě pořád „ jen jedna“. Kdo má rád genetiku, toho potěší informace, že v DNA kočky je jakási „pojistka“, která může za to, že metabolismus kočky nestárne, patnáctiletá dáma potřebuje totéž, co čtyřměsíční kotě. Ještě zajímavější pro vás může být zjištění, že tato „pojistka“ patrně nikdy v evoluci kočky nedovolí, abychom vyšlechtili plemena lišící se velikostí tak značně, jako tomu je u psů – pejsek o hmotnosti 1,5 kg versus 75ti kilový obr či dokonce větší.

 

Vzhled, vůně granulí - Intenzivní přírodní vůně původních surovin ve všech recepturách, granule se dají dobře namočit, aniž by se rozpadaly.

 

Konzervace, trvanlivost, cena/kg - Bez chemické konzervace, standard použitých surovin a výroby zaručuje trvanlivost 18 měsíců.

 

FFP komentář - hodnotíme jako nejférovější evropské krmivo pro kočky jak po stránce nutriční, tak bezpečnosti a důvěryhodnosti. Výrobce důsledně vyloučil z receptur krmiváři jinak běžně používané, pro zdraví koček sporné suroviny a suroviny diskutované jako škodlivé - menadion, hydrogenfosforečnan vápenatý, sůl. To hodnotíme velmi vysoko. Ostatně tento fakt zapadá do celého konceptu krmiva.

 

- Obvykle bezproblémový přechod na značku, absolutní většina koček dobře tráví, krásná srst.

 

                                                                                                                   

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

info@nakrmme.cz

-----------------------

Pozitivní pro planetu

citlivé psy, alergické psy

Green Petfood VeggieDog Grainfree 900g

vegetariánské granule GreenPetfood

 

Oster masážní koupelový kartáč 

Oster masážní koupelový kartáč - Premium Badebürste 12cm 1ks

 Pelech polštář PUPPY 60cm Zolux

pelíšek štěně 

 

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení