Panel uživatele

info o výrobci

0 položek

 

Farmina je firma, která půsbí v jižní Itáli již od roku 1965, kdy Dr.Francesco Russo založil Russo Feed.V roce 1999 syn Francesca, Dr. Angelo Russo, nastoupil do společnosti svého otce, pochopil potenciál domácí potravinářského průmyslu, a rozhodl se pracovat na tomto trhu. To je v této době, že začal pracovat s Foods anglickými Farmina nabídkou, se sídlem v Ingatestone, což významně přispět k společnosti v oblasti výzkumu a formulistic. Více o této společnosti se dočtete zde

 

 

Farmina využívá pokročilé výrobní metody jako procesu vytlačování dvoušroubový a Long Life Vitaminy systém, který umožní lepší stravitelnost a delší trvanlivost vitamínů.
 

 

 

Farmina dbá na výběr surovin a výběr ingrediencí a dbá na správný poměr bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálních látek.

Blahobyt zvířat je prioritou firmy Farmina a dosažení kompletního a vyváženého jídla, které zajistí správnou výživu.
 

 

Protein :

Farmina Pet Foods využívá přímý zdroj bílkovin z kuřete, ryby, jehněčí a vejce.


Dehydrované kuřecí maso přítomné v produktech Farmina pochází z celých italských kuřat (Aia, Amadori) čerstvě poražených, bez peří a jiných odpadních produktů zvířete.

 

To vše přispívá k tomu, že toto krmivo s vysokým obsahem biologických hodnot bílkovin má stravitelnost 95%.

 

Ryby využívá pro výrobu krmiv ze Skandinávského původu výhradně ze zvířat ulovených v moři a ne chovu.

Suroviny jsou s nízkým obsahem chloridů, s proteiny s aminokyselinami, aby byl zajištěn správný příspěvek esenciálních aminokyselin.

V granulích s jehněčí recepturou je obsaženo jehněčí maso, které přispěje především alergickým kočkám s potravinovou nesnášenlivostí nebo kožní alergií. Dehydrované jehněčí maso je z Nového Zélandu.

Vajíčka se dopravují v čerstvém stavu a zde jsou vejce sušená na prášek v procesu dehydratace pro atomizaci, který zaručuje maximální zachování výživných prvků tohoto krmiva, jehož proteiny mají velmi zvýšenou biologickou hodnotu.

 

Tuky :

Tuky představují primární zdroj energie pro psy a kočky. Volba lipidů, které se použijí má zásadní význam také pro chuť a na přínos všech základních mastných kyselin pro správnou výživu.

Tuk z kuřete, olej z ryb, rostlinné oleje, mezi nimiž jsou obsažena v lněného semínko.

 

Dále, procento mastných kyselin omega-3 Typ a mastné kyseliny omega-6 typu,jsou obsažené ve správném poměru, a to díky vyvážené směsi surovin nositele lipidů.
To vše umožňuje snížení zánětu a údržování dobrého stavu kůže a srsti.

Polynenasycené mastné kyseliny (PUFA), ve skutečnosti, hrají důležitou roli v udržování funkce kůže, udržuje stabilnější všechny membrány, čímž se zajistí větší pružnostpokožky chrání ji před stárnutím.
 

Sacharidy :

Sacharidy jsou dalším důležitým zdrojem energie pro psy a kočky. Zejména sacharidy poskytují snadno dostupnou energie.

Stravitelnost a dostupnost sacharidů v naší stravě pochází z využívání surovin, jako prvnířadě rýži a kukuřici, OGM zdarma, a z technologických procesů a kontrol, které se na ně vztahují.

 

Používáním dvoušroubového Long live extrudéry,umožňuje zvýšit maximální stravitelnost a dostupnost těchto důležitých živin.

 

Pokud jde o kontrolu, důležité jsou všechny činnosti prováděné s cílem zajistit nepřítomnost mykotoxinů a aflatoxiny.

V vyvážená strava, správný příjem vlákniny hraje důležitou roli v regulaci střevní flory a trávení.

Farmina produkty využívá jako důležitý zdroj vlákniny z řepy , která podporuje tvorbu dobrého konzistence stolice. Řepné řízky přispívá k udržení střeva v dobré kondici, také díky působení mastných kyselin, a to i díky akci s krátkým řetězcem mastných kyselin produkovaných jejich fermentací ve střevní mikroflóry, což představuje primární zdroj energie pro střevní klky .

 

Podobně, použití látek v nositelů produktů Farmina o frukto-oligosaccarides (FOS), může vyvolat pozitivní účinky ve střevě, podporovat rozvoj mléčné flóry, antagonista patogenu.

 

Přítomnost kvasinek, a výtažky, bohaté na mannanoligodaccharides (MOS), navíc k příspěvku přímých B vitaminů a přírodních látek s antioxidační, aminokyseliny a peptidy snadno a zcela zaměnitelných, podporuje pozitivní opatření na střeva v důsledku vyloučení střevní bakterie a selektivní odstranění potenciálních toxinů. Navíc, kvasnice a výtažky, silně aktivují imunitní systém.

Farmina věnuje zvláštní pozornost mix vlákniny u některých druhů, ras a tříd živočichů. Například, pro ty, kteří ukazují zvláštní náchylnost k zácpě nebo tendence k přibývání na váze, je výrobek obohacen vlákninu z hrachu. Tato vláknina snížuje střevní problémy, podporuje střevní peristaltiku, a současně napomáhá pocitu nasycenosti u zvířat.

Semena psyllia, jsou přírodní projímadlo, a díky jejich obsahu přírodního sliz, určí zvýšení a změkčení stolice hmotnosti.
 

 

Vitamíny, minerální a látky:

Vitamíny jsou nezbytné pro správnou výživu, protože jsou nejdůležitější součástí řízení biochemických reakcí v těle.

Nedostatek vitamínů se vyskytují v některých případech tak specifickyže může dojít k oslabení organismu.

 

Denní příjem vhodných množství vitaminů je důležité pro psa a kočku k správnému fungování všech životně důležitých funkcí.
Farmina produkty, vitamín supplementation je také kompletní a vyvážená podle fyziologické a vývojové fázi zvířete.

 

Aplikace v po extruzi je další zárukou pro uchování v době vitamínů obsažených v potravinách (System Long Life Vitamíny).

 

Podobně, je velká péče a pozornost je věnována zařazení minerálů přes přidání macrominerals a oligoelements příhodně vyváženy pro každý druh a kategorie psů a koček.

 

Jak je uvedeno výše společnost Farmina přikládá velký význam holistického přístupu ke krmení velkou roli ve výživě zvířete.

 

Pro podporu zdravé funkce kloubů, zejména u krmiv určené k velkým zvířatům a zvířatům ve stáří, jsou Farmina výrobky obohacené glukosaminu a chondroitinu.

 

Taurin pomáhá regulovat osmózu buňky a podporuje srdeční funkci: jeho začlenění spolu s tím L-karnitinu v potravinách je výjimečně dobře navržen tak, aby zvýšení mobilizace metabolické ukládáné tělesného tuku a zachování svalové hmoty.

 

Methionin, lysin, cystin jsou aminokyseliny a začlenění, který má za úkol pomoci zvýšit biologickou hodnotu bílkovin v potravinářských výrobků Farmina, lépe reagovat na specifické aminokyselin požadavků různých druhů a kategorie zvířat.

 

Beta-karoten a lutein jsou dva karotenoidy s charakteristikami pro-vitamínů, které doprovázejí a obohacují vitaminovou suplementaci

 

Přírodní rostlinné výtažky z hroznů a zeleného čaje zvýšují antioxidační ochranu

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

info@nakrmme.cz

-----------------------

Pozitivní pro planetu

citlivé psy, alergické psy

Green Petfood VeggieDog Grainfree 900g

vegetariánské granule GreenPetfood

 

Oster masážní koupelový kartáč 

Oster masážní koupelový kartáč - Premium Badebürste 12cm 1ks

 Pelech polštář PUPPY 60cm Zolux

pelíšek štěně 

 

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení