Panel uživatele

royal-canin

74 položek

royal_canin_granuleGRANULE        GRANULE - specifická plemena

              royal_canin_kapsicka  KAPSIČKY

 

Royal canin firma se 40ti letou tradicí, která se  zaměřuje na potřeby zvířat. Tento mimořádně specifický přístup výhradně orientovaný na prosperitu a zdraví psů a koček je stále hlavním východiskem všech našich aktivit oblasti výživy zvířat.
 

Vlastnosti granulí mohou například snížit rychlost konzumace krmiva, jejich velikost může usnadnit příjem některým plemenům, u jiných plemen podporuje dentální hygienu atd. Royal canin pečlivě zkoumá velikost a strukturu granulí s cílem zajistit optimální trávení a hygienu dutiny ústní.

 

Inovace společnosti Royal Canin často vznikají na základě připomínek odborníků a chovatelů, které jsou rozpracovány za pomoci odborných znalostí veterinářů, techniků a výzkumníků Střediska výzkumu a vývoje Royal Canin. Středisko spolupracuje s britským Waltham Centre for Pet Nutrition (WCPN) a mnoha univerzitami a veterinárními školami v Evropě, USA, Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandě.

 

Výběr surovin-Naprosto stejná kvalita všude na světě.Pro výběr dodavatelů surovin všude na světě platí tentýž postup. 

 

Kontrola kvalitygarantovaná vysledovatelnost výrobkůRoyal Canin má v každé zemi, kde působí, síť vysoce kvalifikovaných nákupčích, kteří si pravidelně vyměňují zkušenosti týkající se nákupu, kvality, bezpečnosti potravin atd.

 

Suroviny jsou dodávany dlouholetými obchodními partnery, kteří se aktivně podílejí na rozvoji kvality a bezpečnosti potravin.

 

Inspekce shody surovin jsou prováděny okamžitě při dodání a také před vyložením kamiónů. Během 45 minut jsou k dispozici výsledky analýz, které rozhodnou, zda je možné náklad vyložit. Royal canin testuje 100% dodávek s cílem zajistit jejich shodu s požadavky společnosti Royal Canin.

 

Výrobní šarže jsou systematicky očíslovány a vzorky jsou uchovávány po dobu 18 měsíců, což zaručuje dokonalou vysledovatelnost výrobků. Royal Canin má díky tomu databázi více než 22.000 vzorků surovin a 40.000 vzorků hotových výrobků.

 

V každé fázi výroby až po balení granulí se neustále provádí analýzy s cílem ověřit kvalitu výroby v souladu se systémem analýzy nebezpečí a kritických kontrolních bodů HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point).

 

 

IC PL*ATLAS Harrison Ford - norská lesní kočka

chovná stanice - CERNUNNOS,cz

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

info@nakrmme.cz

-----------------------

Pozitivní pro planetu

citlivé psy, alergické psy

Green Petfood VeggieDog Grainfree 900g

vegetariánské granule GreenPetfood

 

Oster masážní koupelový kartáč 

Oster masážní koupelový kartáč - Premium Badebürste 12cm 1ks

 Pelech polštář PUPPY 60cm Zolux

pelíšek štěně 

 

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení