Panel uživatele

KRMIVA PSI

1594 položek

BRNO  -   ROZVOZ ZDARMA  -  BRNO  -  ROZVOZ ZDARMA  -  BRNO

 

AATUAATU  AATUAATU    80 % masa ojedinělé špičkové krmivo -  Bez přidaných syntetických barviv, dochucovadel a konzervačních látek.
ACANAsupersuperkanadské superprémiové krmivo
AGIL   kompletní krmivo
ALMO NATUREALMO NATUREALMO NATUREALMO NATUREholistické krmivo vhodné pro alergické psy, pro psy se zažívacími problémy
ANKA ECONOMYkanadské prémiové krmivo 
APORT ECONOMY

kompletní krmivo.

Jde sice o prémiové krmivo,ale na výrobě se podíleli chovatelé loveckých psů. Pokud hledáte levnější krmivo, tak tato varianta vás určitě nezklame. 

ANNAMAETsupersupersupersupersupersuperHolistická receptura, přirozeně konzervována. 

bez použití antibiotik a hormonů.

ARDEN GRANGEsupersupersupersuper

yesenlightenedšpičkové lehce stravitelné superprémiové, velmi chtuné krmivo.

Na krmivo jsou velmi dobré ohlasy, majitelé psů si vychvalují vynikající stravitelnost a chutnost.Kvalitu krmiva dokazuje perfektní konzistence bobku psích miláčků.

ARTEMISsupersupersupersuper

enlightenedšpičkové holistické superprémiové krmivo

Krmivo vysoké kvality, je bez konzervantů, barviv a veškerých dochucovadel. Pokud jste krmili nějakým ochuceným krmivem, budete muset mít trpělivost, aby si váš pejsek na něj zvyknul. Výsledek ale stojí za to. 

ASTOR ECONOMYkompletní krmivo . 
BARKING HEADSsupersupersupersupersupersupersuper

anglické superprémiové, krmivo

Toto krmivo není třeba nějak komentovat, protože se jedná jednoznačně o špičku v krmivech na trhu.Firma přišla i s novinkami, kde jsou receptury GRAIN FREE, které obsahují až 70% masa.Pokud je váš miláček alergický na obiloviny, nebo má citlivější trávení, je krmivo Barking heads trefou přímo do černého.Zárukou je vysoká chutnost a kvalita použitých surovin.

BIOMILLsupersuper

švýcarské superprémiové krmivo.

Velmi kvalitní krmivo, ale zákazníci si stěžují na délku dodací lhůty, protože sklad je mimo Brno

BELCANDOsupersupersuper

německé holistické superprémiové krmivo

Vysoce kvalitní krmivo, ale hodně majitelů si stěžuje na nadýmání u pejsků. Takže pokud je nějaký pejsek háklivý na vlákninu, nebo některé ingredience, tak Belcando zvažte opatrně a nejdřív vyzkoušejte.

BOHEMIA pet food čisté 100% maso  BOHEMIA pet food BOHEMIA pet food BOHEMIA pet food BOHEMIA pet food

čerstvé sušené maso - ZVĚŘINA -  z našeho regionu

BOSCH HIGH PREMIUMsupersupersuper

prémiové krmivo

Kvalitní krmivo za příjemnou cenu.Najdete zde receptury vhodné pro pejsky alergické na lepek, kde místo hojně používané pšenice najdete špaldu,jehněčí a rýži, apodob.

BOSCH  komplení prémiové krmivo
BOZITA supersuper

švédské superprémiové krmivo 

kvalitní krmivo, velmi dobře stravitelné.Nemáme žádné negativní ohlasy.

BRASA

super

ECONOMY

kompletní prémiové krmivo

Čeká vás velmi pzajímavá cena, ale pozor, obsahuje pšenici, takže alergici určitě ne.Pokud váš pejsek snáší dobře obiloviny, tak proč ne? Určitě je to zajímavé krmivo.

BRIT 

super

ECONOMY

prémiové krmivo

I když se jedná o prémiovou řadu, jedná se o velmi povedenou řadu. Za příjemnou cenu, můžete pořídit kompletní krmení pro pejsky.Receptury jsou všechny dobře stravitelné. Pokud bychom hledali negativa, tak snad trošku větší bobky.Ale za tu cenu, velmi kvalitní krmivo.

BRIT CARE supersupersuper

  superprémiovéhypoalergenní krmivo

Velmi kvalitní krmivo od české firmy.Většina receptur obsaahuje rýži, takže mohou i pejsci alergičtí na lepek. Na toto krmivo máme velmi dobré ohlasy.

BRIT Carnilovesupersupersupersupersupersupersupersuper

 superprémiové hypoalergenní krmivo

 

Carnilove je super prémiové krmivo pro psy s unikátní recepturou obsahující 70 % kuřete / 65 % lososa a bílé ryby a nezbytné, vysoce účinné antioxidanty ve formě ovocných extraktů.


Přirozené složení Carnilove je zcela bez obilovin, zdrojů tak zvaných prázdných kalorií. Jednoduše řečeno, Carnilove splňuje přirozené nutriční požadavky psů s ohledem na jejich biologický původ a anatomické dispozice. Co víc ještě k tomuto krmivu říct? špičkové české krmivo.

CALIBRAsupersupersupersuper

 špičkové superprémiové české krmivo vyvíjeno veterináři

Calibra je vysoce kvalitní krmivo, ve všech recepturách je použita rýže. Velmi dobře snášené. Receptura Losos a brambor, je hojně používaná veterináři pro kožní problémy. Vhodné pro různé ekzémy, špatné trávení. Veterináři též velmi často používají Calibra Mobility je speciální krmivo z kuřecího masa a rýže vyvinuté pro dospělé psy všech plemen s tendencí k problémům pohybového aparátu. Zvýšený obsah chondroprotektiv snižuje bolestivost kloubů, působí proti zánětům, otokům kloubů a zlepšuje stav při artritidě

CANINAsuper špičkové, velmi kvalitní doplňky, mléka a kaše pro štěňata
Canine caviar

 NEDOSTUPNÉ

špičkové americké krmivo - holistiscké. bohužel už sokoro 2 roky nedostupné na českém trhu. Pokud ho sháníte tak opouze v USA

 

CIBAUsupersuper

superprémiové krmivo 

nové krmivo na trhu. Zatím nemáme moc ohlasů, ale ti kdo už krmí tak jsou velmi spokojeni. neobsahuje komplexní obiloviny. Jediné obiloviny použité v CIBAU receptuře mají nižší glykemický index a nejsou geneticky modifikované.

COUNTRY DOGsupersuper ECONOMY

prémiové krmivo

Prémiové krmivo s vysokým podílem masa vhodné pro dospělé aktivní psy a psy ve vysoké zátěži.
Krmivo Country Energy Vysoký obsah červeného masa a živin Krmivo Country má vysoký obsah červeného masa a živin, neobsahuje sóju ani chemické konzervační látky. Toto krmivo je specifické vysokou chutností a podporou zdravého trávení, má vyvážený poměr Ω3 a Ω6 mastných kyselin, přídavek vitaminu E a selenu pro podporu imunity.

DELIKANDELIKANDELIKANDELIKAN

prémiové a superprémiové krmivo

Na toto krmivo máme velmi dobré ohlasy, především na receptury ve velkých balení. Krmivo Delikan, používají především chovatelé pracovních psů. Nemůžou si vynachválit jak chutnost, kvalitu ale hlavně i cenu.

DOXNEODOXNEO DOXNEODOXNEO DOXNEO 
EDDY prémiové krmivo
EMINENT supersuperprémiové krmivo pro psy
ESSENTIALsupersupersupersuperholistické krmivo špičkové kvaltiy.Zásadně bez obilovin
EUKANUBA supersuperprémiové krmivo
EUKANUBA dog breedsupersupersuperprémiové krmivo podle požadavku jednotlivých plemen
EUKANUBA Special caresupersupersuperprémiové krmivo pro psy se speciálními potřebami
EUKANUBA Wild naturesupersupersuperprémiové krmivo - speciální řada v souladu s přírodou
FITMIN supersupersuperprémiové krmivo
FIRST MATEsupersupersupersupersuperprémiové krmivo.Maso v potravinářské kvalitě
FORZA 10supersupersupersupersupersuper

italské dietní krmivo - špičkové granule

 

- Forza 10 je kompletní dietní krmivo, jehož podáváním předcházíme vzniku nebo napomáháme léčbě onemocnění – jako je například svědění pokožky, suchá nebo mastná srst, zčervenání a záněty očí, uší, kůže, trávicí potíže, ale i zánětlivé procesy pohybového aparátu, dutiny ústní, horních cest dýchacích a dalších dnes již velmi rozšířených onemocnění. Forza10 je plodem dlouhých výzkumů veterinářského týmu SANypet, odedávna vedeného Sergio Canellem, jedním z nejlepších veterinářů, kteří se na mezinárodním poli zabývají studiem potravinových intolerancí.

FROMM FAMILYsupersupersupersuper

superprémiové  holistické krmivo Formm family - velmi kvalitní krmivo pro pejsky. Chovatelé, větších pejksů anebo chovných stanic, zde najdou přímo chovatelská balení!!!

 

FROMM FAMILY bylo zařazeno v hodnocení jako  vysokojakostní a dlouhodobě bezpečné krmiv sestavovaném každoročně nezávislými americkými kynologickými odborníky. Jako jediná firma neskupuje suroviny pro výrobu krmiva od různých dodavatelů, ale suroviny pěstuje a produkuje ve vlastní továrně a okolí ve Wisconsinu.

HAPPY DOGsupersupersupersuperšpičkové superprémiové krmivo s nezvyklými příchutěmi a pro speciální požadavky psů Pro náročné chovatele
HILL´Ssupersupersupersuperšpičkové superprémiové krmivo
HUSSE KOMPLETNÍ NABÍDKA KRMIV A CHOVATELSKÝCH POTŘEB ZE ŠVÉDSKA. kompletní nabídka HUSSE ZDE. Pro objednání napište do poznámky heslo: NAKRM MĚ nebo nás kontaktujte 777 000 241 a zboží vám doručíme ZDARMA. V případě zájmu vám doručíme osobně ZDARMA vzorečky krmiv
CHICOPEEECONOMYprémiové krmivo
IMAGINE supersuperšpanělské prémiové krmivo
K-9  supersuperkanadské špičkové prémiové krmivo
MAGNUSSON PETFOODsupersupersupersuperšpičkové superprémiové švédské krmivo vyráběné ojedinělým způsobem - Pečení krmiva je šetrná, poctivá technologie zpracování, která umožňuje využívat čerstvé suroviny a jejich přírodní vlastnosti. Jedná se o zcela ojedinělou technologii zpracování, jelikož je mnohem náročnější na výrobu, jak z časového, množstevního, nebo prostorového hlediska, proto se 99% výrobců přiklání k extrudaci.
MARP NATURALsupersupersupersupersuperprémiové holistické krmivo
NATIVIAsupersupersupersuperšpičkové superprémiové krmivo bez obilovin
NATUREA NaturalsNATUREA Naturals NATUREA NaturalsNATUREA NaturalsNATUREA NaturalsNATUREA Naturalsholistické krmivo - Krmivo neobsahuje chemické konzervanty !
N&Dsupersupersupersupersupersupersupersupersuperprémiové krmivo bez obilovin. Bezkonkurenční receptury s granátovým jablkem, maso z divočáka, jehněčí, ryba s pomerančem.Vhodné pro psy, kteří mají problém se zažíváním 
NUTRA GOLDsupersupersupersupersupersupersuperprémiové krmivo  Základními rysy holistické receptury je vysoká kvalita surovin a několikanásobně širší spektrum surovin, než u běžných krmiv. Krmivo Nutra Gold Holistic obsahuje více zdrojů kvalitního masa, celozrnných obilovin, ovoce, zeleniny a bylin. V krmivech Nutra Gold holistic, výrobce nepoužívá barviva, dochucovadla, či jiné chemické konzervační látky. Stručně řečeno, krmivo je zdravější, přírodnější a přirozenější pro zažívací trakt vašeho psa, či kočky.
Nutra Gold v krmivech požívá kvalitnější zdroj sacharidů, jako hnědá rýže, bílá rýže, oves, proso. Všechny receptury Nutra Gold Holistic splňují nutriční hodnoty stanovené AAFCO Americkým úřadem pro kontrolu krmiv. Krmivo je testováno od výběru suroviny přes zpracování, až ke konečnému výrobku.
NUTRAMsupersupersupersupersuperprémiové krmivo nejvyšší kvality. Špičkové složení a špičková technologie zpracování
NUTRAM grain freesupersupersupersupersupersupersuperšpičkové superprémiové krmivo bez obilovin. Pokud máte pejska, který má problém se zažíváním, nebo mtrpí na řídkou stolici, je toto perfektní řešení. Pozorujte potom jeho stolici, budete velmi překvapeni
ORIJENsupersupersupersupersupersupersupersupersuperkanadské superprémiové krmivo
PEDIGREE supersupersuperprémiové krmivo
PERRITOsupersupersupersuperitalské kvalitní masové pamlsky
PLATINUMsupersupersupersupersupersupersupersupersupersupersuper

odlišné granule od ostatních. Granule jsou podobné jako masoxová kostka, Jedná se o měkčí granule. Ochucené saturajkou na dobré trávení.

 

Platinum je jediný výrobce, kteří vyrábějí krmivo ze 70 % čerstvého kuřecího, jehněčího nebo králičího masa. Jsou přidávány další lehce stravitelné složky jako rýže a nebo kukuřice, dále za studena lisované oleje, bylinky, minerály a vitamíny. Superpremiové krmivo PLATINUM připravuje tyto ingredience bez přidané vody - pouze v jejich vlastní šťávě. Tím zachovává maximum jejich nutričních hodnot.

PROPLANsupersupersupersupersuperprémiové krmivo
PROFINEsupersupersupersupersupersupersupersuper superprémiové krmivo pro psy. Poslední dobou se množí stále víc a víc problémy u psů se zažíváním. Tato značka přišla s jedinečným nápadem, kdy odstranila tuto alergickou složkou a nahradila ji zeleninou. Špičkové krmivo za super cenu. Dáváme body jak za kvalitu tak i za cenu
PUFFINSsupersupersupersuperčeské špičkové superprémiové krmivo
ROYAL CANINsupersupersuperfrancouzské superprémiové krmivo
ROBUR supersuperšpičkové švédské superprémiové krmivo
PRO PAC Earthborn  kompletní krmivo
SPORTMIX Wholesomes®supersupersupersupersupersupersuperhypoalergenní krmivo vyráběné v USA. špičkové granule  BEZ KUKUŘICE, PŠENICE, SOJI A VEDLEJŠÍCH PRODUKTŮ a hlavně za super cenu

 

SPORTMIX Premium

supersupersupersuper

prémiová řada vyšší kvality
TASTE of the Wildsupersupersupersuper americké kompletní krmivo BEZ obilovin respektující psa jako masožravce.
TRAINER supersupersupersuperitalské superprémiové krmivo
VISÁN Optimasupersupersupersupersupersuperšpanělské superprémiové krmivo. Velmi chutné receptury i pro pejsky s citlivým trávením. Najdete zde i velké chovatelské balení po 20kg

Podkategorie

 • AATU

  80% masa - ojedinělé špičkové krmivo - Bez přidaných syntetických barviv, dochucovadel a konzervačních látek.  
 • ACANA

 • AGIL

 • ALMO NATURE

 • ANNAMAET

 • ANKA

 • APORT

 • ARION

 • ARDEN GRANGE

          Co jste možná o výrobě krmiv ARDEN GRANGE nevěděli
 • ARTEMIS

  ARTEMIS holistické krmivo Bezpečné suroviny v potravinářské kvalitě - čerstvé, od vybraných stálých dodavatelů především z USA, „čisté“ (bez...
 • BARKING HEADS

 • BIOMILL

  Biomill psi 1-10kg   Biomill psi 10-25kg       Biomill psi nad 25kg Biomill - chovatelská balení - pro chovatelské stanice . zašlete...
 • BELCANDO

    MLADÝ PES             DOSPĚLÝ PES                   PES se speciálními požadavky   KONZERVY                 TAŠTIČKY...
 • BOHEMIA Pet Food

  Lokální výrobky z českých regionů pro psy a kočky Věříme ve vysokou kvalitu českých surovin a tradičního českého zpracování předávaného z generace...
 • BOSCH HIGH PREMIUM

 • BOZITA

  Vysoce kvalitní švédské prémiové krmivo pro psy.      GRANULE           KONZERVY         TETRA PACK     Bozita je vyrobena z...
 • BRASA

 • BRIT

 • BRIT Care

 • CALIBRA

  Výživa psů a její vývoj zaznamenal během posledních let neuvěřitelný posun vpřed. Již dávno neplatí, že krmivo musí psa pouze nasytit, ale musí i...
 • CANINE CAVIAR

  Po několikta letech čekání jsme se konečně dočkali návratu úžasného krmiva CANINE CAVIAR Canine Caviar je výjimečné ultraprémiové krmivo, které...
 • CARNILOVE dog

  Carnilove je super prémiové krmivo pro psy s unikátní recepturou obsahující 70 % kuřete / 65 % lososa a bílé ryby a nezbytné , vysoce účinné...
 • CANINA

 • CIBAU

  Nová inovativní řada krmiv pro psy a kočky   - Nízký glykemický index, nízký obsah sacharidů   - výsoký obsah bílkovin z masa vysoké kvality...
 • COUNTRY DOG

 • DELIKAN dog

 • DOXNEO

 • EDDY

 • EMINENT

  v měsíci ZÁŘÍ získáte k balení Eminent 15kg jakákoliv receptura PLASTOVOU MISKU ZDARMA
 • ESSENTIAL

  Essentialfoods Essentialfood vznikl na základě lásky ke zvířatů a vize vytvořit něco unikátního. Essential se drží starého přísloví "jste...
 • EUKANUBA

 • EUKANUBA dog breed

 • EUKANUBA Special Care

  Eukanuba Special Care - nová řada superprémiových krmiv pro dospělé psy vyžadující zvláštní péči. 
 • EUKANUBA Wild Nature

  Novinkou na trhu jsou krmiva pro psy z řady Eukanuba Wild Nature. Krmiva Wild Nature jsou vyrobena tak, aby byl váš pes krmen v souladu s...
 • FIRST MATE

  V ČEM JE FIRSTMATE UNIKÁTNÍ? - Potravinářská čistota vstupních surovin  - Šetrná technologie zachovávající živiny - Vakuová aplikace...
 • Green Petfood

 • HAPPY DOG

  HAPPY DOG symbolizuje nejlepší jakost "Made in Germany" . Protože u krmiva pro psy je důležitá důvěra - a dnes je důležitější než kdy...
 • H-Allergen HA+

 • HILL´S

 • HUSSE

  Husse je švédský výrobce vysoce kvalitního krmiva pro psy a kočky. Najdete zde superprémiová krmiva pro psy            superprémiová...
 • CHICOPEE

 • IMAGINE

  španělské superprémiové krmivo pro psy
 • K-9

 • MACs

 • MAGNUSSON PETFOOD

  Rodinný švédský podnik produkující pečené kompletní krmivo pro psy všech plemen Magnusson original a Magnusson meat&biscuit.   Pečení...
 • MARP Holistic

 • MARP NATURAL

  MARP natural  je značka,která vyrábí naturální řadu se dvěma hlavními myšlenkami.   První je použití surovin v nejvyšší kvalitě. V naší...
 • MAXIMA

 • NATIVIA

  Nativia s.r.o. vznikla jako ryze česká společnost v únoru roku 2012 s cílem nabídnout chovatelům a majitelům zvířat poctivou českou značku krmiv,...
 • N&D

    NATURAL & DELICIOUS Špičkové krmivo, které je vyráběné s nejpečlivějším dohledem při výběru použitých surovin a moderní technologií...
 • NATUREA Naturals

  Naturea je portugalská společnost založená 2010. Cílem je vyvíjet a vyrábět přirozeně vhodné  krmivo pro domácí zvířata. Hlavní slžkou krmiva je...
 • NUTRA GOLD Holistic

    Kompletní krmivo pro psy a kočky vytvořeno na základě holistické receptury. Holistická receptura je zdravější, přírodnější a přirozenější...
 • NUTRA NUGGETS

 • DIBAQ

 • NUTRAM

  !! STARÉ RECEPTURY BOHUŽEL UŽ NEJSOU DOSTUPNÉ !! nOVÉ RECEPTURA JSOU JIŽ DOSTUPNÉ, POSTUPNĚ DOPLŇUJEME
 • NUTRO

 • OPTIMAnova

 • ORIJEN

  Značka Orijen má velmi časté výpadky, které jsou způsobené přímo výrobcem.    Vždy si ověřte telefonicky    777 000 241   jestli je opravdu...
 • PERRITO

 • PEDIGREE

 • PetCurean

  Krmiva pro psy a kočky Petcurean děláme se stejnou láskou a péčí jako večeři pro naše rodiny. Jsme labužníci, to je naše práce. Začneme přemýšlet...
 • Primordial GF

 • PROFINE

      Superprémiová řada krmiv Profine byla vyvinuta v souladu s nejmodernějšími vědeckými poznatky ve výživě psů. Naším primárním cílem je...
 • PROPLAN

 • PRO PAC Earthborn

 • Platinum

  Platinum je jediný výrobce, kteří vyrábějí krmivo ze 70 % čerstvého kuřecího, jehněčího nebo králičího masa. Jsou přidávány další lehce...
 • PUFFINS

  Česká krmiva Puffins vyrábí superprémiové krmivo pro psy. Toto krmivo je jedinečné svou masovou náplní a také tím, že každá ingredience je...
 • Purina DOG CHOW

 • ROBUR

  ROBUR PRÉMIOVÉ ŠVÉDSKÉ KRMIVO PRO PSY   GRANULE     Robur je vyroben z čerstvého masa a masové moučky pocházející výhradně ze Švédska...
 • ROYAL CANIN

  Výrobky společnosti Royal Canin jsou dnes k dostání téměř ve stovce zemí po celém světě. A jako vždy jsou tyto výrobky výsledkem úzké spolupráce...
 • SPORTMIX Wholesomes®

    Nový, zdravý a blahodárný Sportmix Wholesomes®, hypoalergenní krmivo vyráběné v USA. Wholesomes receptura neobsahuje běžné obiloviny...
 • SPORTMIX Premium

    Krmiva SPORTMIX® Premium jsou oblíbená pro skvělou chuť, optimální stravitelnost a 100% kompletní a vyváženou výživu. Speciální poměr tuků,...
 • TASTE of the Wild

       Taste of the Wild - americké kompletní krmivo BEZ obilovin respektující psa jako masožravce.   Taste of the Wild je vyroben a...
 • TRIPLE CROWN

 • TUNDRA

 • VISÁN OPTIMA

 • WOLFSBLUT

  krmivo Wolfsblut je určeno pro všechny pejsky a pro chovatele a majitelé pejsků, kteří chtějí svým miláčkům dopřát to nejlepší.Naleznete zde...

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

info@nakrmme.cz

-----------------------

Pozitivní pro planetu

citlivé psy, alergické psy

Green Petfood VeggieDog Grainfree 900g

vegetariánské granule GreenPetfood

 

Oster masážní koupelový kartáč 

Oster masážní koupelový kartáč - Premium Badebürste 12cm 1ks

 Pelech polštář PUPPY 60cm Zolux

pelíšek štěně 

 

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení