Panel uživatele

BOZITA

0 položek

Vysoce kvalitní švédské prémiové krmivo pro psy.

 

bozita_granule_pro_psy  GRANULE      bozita_konzervy_pro_psy  KONZERVY    bozita_tetrapack   TETRA PACK

 

 

Bozita je vyrobena z čerstvého masa a masové moučky pocházející výhradně ze Švédska v potravinářské kvalitě. Vysokou kvalitu těchto surovin zaručuje švédská etika myslící na blaho chovaných zvířat a přísná švédská legislativa, která zakazuje použití růstových hormonů, preventivních antibiotik, chov zvířat v uzavřených boxech a nařizuje přísnou ochranu přes salmonelou, volné farmové chovy a pravidelnou veterinární kontrolu.
Čerstvé maso použité v recepturách je kuřecí a sobí, dále se přidává masová moučka nejvyšší kvality. V některých recepturách jsou mořské ryby (makrely, herinky aj.) zpracované nízkou teplotou, pocházející z čistých norských oceánských vod, které zaručují vysoký obsah mastných kyselin Omega 3.
Dalšími použitými surovinami jsou: melasované řepné řízky, kukuřičné klíčky, bramborové proteiny, drcené škvarky, vaječný žloutek, řepná vláknina, pivovarské kvasnice, mrkev, pšenice, pšeničné otruby, hemoglobin, svatojánský chléb, lněné semínko a kuřecí vývar.
Některé receptury obsahují vysoké dávky vitamínu C a E, které působí jako efektivni antioxidantní systém.
Vyvážený poměr Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst. Bozita obsahuje pestrou škálu vitamínů a minerálů důležitých pro správný vývoj a život psa.
V Bozitě stoprocentně nenajdete soju, cukr, umělá barviva a dochucovadla, při výrobě se nepřidávají chemické antioxidanty. Vyrábí se v devíti unikátních recepturách pro psy všech ras a věkových kategorií a různých požadavků.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

info@nakrmme.cz

-----------------------

Pozitivní pro planetu

citlivé psy, alergické psy

Green Petfood VeggieDog Grainfree 900g

vegetariánské granule GreenPetfood

 

Oster masážní koupelový kartáč 

Oster masážní koupelový kartáč - Premium Badebürste 12cm 1ks

 Pelech polštář PUPPY 60cm Zolux

pelíšek štěně 

 

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení