BRIT Carnilove

19 položek

Carnilove je super prémiové krmivo pro psy s unikátní recepturou obsahující 70 % kuřete / 65 % lososa a bílé ryby a nezbytné, vysoce účinné antioxidanty ve formě ovocných extraktů.

Přirozené složení Carnilove je zcela bez obilovin, zdrojů tak zvaných prázdných kalorií. Jednoduše řečeno, Carnilove splňuje přirozené nutriční požadavky psů s ohledem na jejich biologický původ a anatomické dispozice.

Brit je prvním českým výrobcem, který dokáže takto ojedinělou „grain free“ recepturu vyrobit.

Psi a kočky, stejně jako jejich divocí předci, jsou přirozenými masožravci. Proces trávení a anatomie chrupu jsou přizpůsobeny jejich přirozeným zdrojům potravy, tj. masu a kostem. Agresivní ph žaludku a krátké tenké střevo jsou ideální pro trávení potravy živočišného původu. Maso je navíc zdrojem řady vitamínů a nepostradatelných esenciálních aminokyselin.
Krmiva carnilove jsou navržena tak, aby splňovala přirozené nutriční požadavky koček s ohledem na jejich biologický původ a anatomické dispozice. Dopřejte svým domácím mazlíčkům pocit harmonie s přírodou.


Krmivo Carnilove představuje stejně jako metoda BARF přirozený způsob výživy:
poměr živočišných složek, ovoce a zeleniny odpovídá žádoucímu poměru 70:30. Výhodou oproti klasickému BARFu je stabilní přísun živin — zejména pro méně zkušené nebo více vytížené chovatele.

 

Vzhledem k různým variacím produktů nabízí Carnilove pestrost jak z hlediska chuti tak z hlediska zastoupení esenciálních aminokyselin. Carnilove je vyroben zcela bez obilovin — vyhovuje přirozeným výživovým nárokům koček

!!! UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ  !!!

Výrobce:

Zobrazit:

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Přihlášení