Panel uživatele

BRIT Carnilove

19 položek

Carnilove je super prémiové krmivo pro psy s unikátní recepturou obsahující 70 % kuřete / 65 % lososa a bílé ryby a nezbytné, vysoce účinné antioxidanty ve formě ovocných extraktů.

Přirozené složení Carnilove je zcela bez obilovin, zdrojů tak zvaných prázdných kalorií. Jednoduše řečeno, Carnilove splňuje přirozené nutriční požadavky psů s ohledem na jejich biologický původ a anatomické dispozice.

Brit je prvním českým výrobcem, který dokáže takto ojedinělou „grain free“ recepturu vyrobit.

Psi a kočky, stejně jako jejich divocí předci, jsou přirozenými masožravci. Proces trávení a anatomie chrupu jsou přizpůsobeny jejich přirozeným zdrojům potravy, tj. masu a kostem. Agresivní ph žaludku a krátké tenké střevo jsou ideální pro trávení potravy živočišného původu. Maso je navíc zdrojem řady vitamínů a nepostradatelných esenciálních aminokyselin.
Krmiva carnilove jsou navržena tak, aby splňovala přirozené nutriční požadavky koček s ohledem na jejich biologický původ a anatomické dispozice. Dopřejte svým domácím mazlíčkům pocit harmonie s přírodou.


Krmivo Carnilove představuje stejně jako metoda BARF přirozený způsob výživy:
poměr živočišných složek, ovoce a zeleniny odpovídá žádoucímu poměru 70:30. Výhodou oproti klasickému BARFu je stabilní přísun živin — zejména pro méně zkušené nebo více vytížené chovatele.

 

Vzhledem k různým variacím produktů nabízí Carnilove pestrost jak z hlediska chuti tak z hlediska zastoupení esenciálních aminokyselin. Carnilove je vyroben zcela bez obilovin — vyhovuje přirozeným výživovým nárokům koček

!!! UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ  !!!

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

info@nakrmme.cz

-----------------------

Pozitivní pro planetu

citlivé psy, alergické psy

Green Petfood VeggieDog Grainfree 900g

vegetariánské granule GreenPetfood

 

Oster masážní koupelový kartáč 

Oster masážní koupelový kartáč - Premium Badebürste 12cm 1ks

 Pelech polštář PUPPY 60cm Zolux

pelíšek štěně 

 

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení