FIRST MATE

25 položek

V ČEM JE FIRSTMATE UNIKÁTNÍ?

- Potravinářská čistota vstupních surovin 

- Šetrná technologie zachovávající živiny

- Vakuová aplikace tepelně nestabilních látek za pokojové teploty (tuky, vitamíny, minerály, enzymy, probiotika) do celé hmoty granule- 

- Hutná konzistence granulí - minimálně bobtnají - snížení objemové zátěže žaludku

- Podíl živočišných bílkovin na celkovém množství bílkovin v krmivu až 87 %

- Garance až osminásobného obsahu čerstvého masa oproti některým komerčním značkám obdobné cenové hladiny - tzn. 100 - 165 gramů čerstvého masa ve sto gramech krmiva (kuře, jehně, mořská ryba)

- Ultraprémiová řada bez obsahu obilovin - tzv. GRAIN FREE

- Vysoký obsah omega nenasycených kyselin včetně DHA a EPA (až 12 % omega 6 a 9 % omega 3)

- 4 druhy aktivních enzymů, extrakt z juky

- Celý komplex glykosaminoglykanů a chondroitinů z mořských korýšů a měkkýšů (kloubní výživa)

Prebiotika (vláknina), probiotika (jogurtové bakterie), vitamíny nepoškozené teplem, organický vápník, chelátová forma stopových prvků

Průměrná stravitelnost 90 %

Všechny suroviny jsou jasně určeny, žádné vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty, žádná barviva, chemické konzervanty, zchutňovadla, sója

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)

FirsMate bylo zařazeno na prestižní seznam důvěryhodných, nutričně hodnotných a dlouhodobě bezpěčných krmiv TOP DRY FOODS 2009.


Při výrobě se používá systému gentle manufacturing. Jedná se o šetrný způsob zpracovávání výchozích surovin při nižších teplotách, který garantuje maximální zachování výživných látek v původním stavu. Naprostým unikátem je použití VIS Technology-Vacuum infusion systém. V praxi to znamená, že na rozdíl od ostatních špičkových výrobců, kteří na konci výrobního procesu aplikují nástřik vitamínů, minerálních látek a tuků na povrch granule, čímž dochází k rychlejší oxidaci, tudíž i ke kratším dobám expirace (cca 12 měsíců), používáme systém, který nám umožňuje vstřikování veškerých vitamínů, minerálních látek a tuků do granule. Tím je zabráněno oxidaci či případnému žluknutí. Doba expirace krmiva se nám tak prodlužuje na daleko příznivějších 18 měsíců.

Správný poměr nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, jejichž zdrojem je především ryba, přináší blahodárný účinek zejména pro alergická zvířata. Pomáhá při problémech se záněty kůže, srsti, uší, působí proti zvýšenému krevnímu tlaku, arytmiím, koronárním onemocněním. Pomáhá rozvoji sítnice a zrakového centra v oblasti mozku, napomáhá v zabraňování rozvinutí nádorů.

Systém postupného odvalování SPO. Granule po sežrání a napití vody nenabobtná. Tím pádem se snižuje nebezpečí torze žaludku.

Aktivní enzymy ulehčují trávení, rovněž napomáhají k lepší stravitelnosti krmiva, která u řady FirstMate dosahuje až 94%. Působí jako přírodní antibiotikum, které pomáhá při léčbě zánětů uší, mléčné žlázy, zvyšuje imunitu organismu, jsou nápomocny při zlepšování pooperačních stavů.

Ve všech variantách krmiva je použit zdroj organicky vázaného vápníku, který je pro psa mnohem stravitelnější než anorganicky vázaný vápník.

Laktobacilus acidofilus – podporuje střevní mikroflóru, nepřímo pomáhá i trávení, vytváří nepřirozené prostředí pro původce střevních onemocnění.

Extrakt ze žraločí chrupavky, korýšů a měkýšů je ideálním zdrojem kloubní výživy.

Kompletní deklarace. Veškeré suroviny jsou naprosto jednoznačně deklarovány. FirstMate neobsahuje žádné vedlejší produkty rostlinného, nebo vedlejší produkty živočišného původu.

Konzervace produktů je zajištěna pomocí vitamínů C a E.

 

 

UCELENOU NABÍDKU NAJDETE  yes  ZDE  yes

 

 

Více informací o tomto unikátním krmivem najdete

Výrobce:

Zobrazit:

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Přihlášení