Trainer Personal

0 položek

 

 

malá plemena                  velká plemena

 

 

 

Specifická kompletní krmiva, doplněná funkčními ingrediencemi se zvýšeným antioxidačním účinkem. Sestavena k uspokojení jedinečných potřeb každého jedince s rozdílnými nutričními požadavky.

 

BOJ S OXIDAČNÍM STRESEM !!

 

ZVÝŠENÉ MNOŽŠTVÍ ANTIOXIDANTŮ !!

 

ViNitrox™ je koncetrovaný sušený extract jablek a hroznů. Je bohatý obsahem polyfenolů a má silné antioxidační účinky.High antioxidant power - sušený ovocný extrakt s vysokou antioxidační silouKrmivo obsahující funkční ingredience, které pomáhají Vašemu zvířeti dosáhnout stavu celkové pohody a zdraví a umožní mu vstup do zóny dlouhého života (Longevity Zone).Vitaberry™Plus je koncetrovaný suchý extract obsahující divoké borůvky, brusinky, ostružiny, jahody, švestky, višně, spolu s černými borůvkami a hroznovým vínem mají velký antioxidační účinek schopný zabráňovat oxidačnímu stresu a chránit tak organismus proti škodlivým účinkům volných radikálů.černý rybíz - polyfenoly obsažené v sušeném extraktu černého rybízu posilují protektivní účinek ve střevechOxi-fend®, sušený extrakt z kiwi je zcela přírodní suchý extrakt kiwi, s velmi silným antioxidačním účinkem.Oxi-fend®, sušený ostružinový extrakt je zcela přírodní suchý extract kalifornského ostružiníku, disponuje velmi silným antioxidačním účinkem, pomáhá zvyšovat odolnost a působí proti oxidačnímu stresu.

 

Oxidační stres je patofyziologický stav, který začíná na vnitřní buněčné úrovni a následně ovlivňuje metabolické činnosti nezbytné pro jejich existenci a přežití. Ve skutečnosti biologické reakce, které se odehrávají v  různých buněčných strukturách zvyšují  produkci molekul známých jako volné radikály. Je - li produkce volných radikálů nadměrná nebo schopnost buněk neutralizovat je snížená rovnováha mezi oxidačními a antioxidačními látkami je narušena a vyvolává škodlivé biologické stavy, nazývané oxidační stres.

 

Antioxidanty jsou látky schopné bojovat proti vzniku a šíření volných radikálů.

Polyfenoly patří mezi nimi k neúčinějším přírodním  exogenním antioxidantům.

 

Sušené extrakty, koncentrují užitečný obsah ovoce a zeleniny, aby pokryly denní potřebu  antioxidantů nezbytných na pokrytí  jejich deficitu v organismu, skrze stravu, nejjednodušíím a chutným způsobem.

Zobrazit:

Žádný výrobek neodpovídá aktuálnímu filtru.

chcete se nás něco zeptat? nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Přihlášení