TRAINER

7 položek

Filosofie italské značky TRAINER je založena na neustálem vývoji krmiv podporující tělesnou i duševní pohodu zvířat a chránící jejich zdraví.

Ryze přírodní krmiva, živočišný protein pocházející z čerstvého masa ( NPS Proeteinic System – Nova Foods Protein System ), funkční ingredience bohaté na antioxidaty – to je recept Nova Foods garantující Vašemu čtyřnohému příteli štastný a zdravý život.

Nepodporujeme a ani neprovádíme žádné pokusy na zvířatech. Kamarádi kamarádů neexperimentují na zvířatech.Trainer je italské krmivo s velmi rozsáhlou nabídkou krmiv pro psy. Přes prémiové kompletní krmiva až pro superprémiová pro náročné chovatele.

Najdete zde:

TRAINER® NATURAL DOG LINE

Superpremium - Kompletní řada suchýh a vlhkých krmiv s čerstvým masem, doplněných nutraceutickými látkami přírodního původu. Žlutá, červená a zelená funkční krmiva umožní vašemu psovi dosáhnout stavu celkové pohydy a zdraví. Neobsahují umělé konzervanty nebo barviva.

 

TRAINER® FITNESS 3 DOG LINE

Superpremium - Holistická a hypoalergenní suchá a vlhká krmiva s jediným, vysoce stravitelným proteinem živočišného původu s nízkým alergezičním potenciálem a karbohydrátem. Používá přírodní, párou povařené ingredience. Jsou doplněny prebiotiky a fytokomplexy. Neobsahují umělé konzervanty nebo barviva.

 

 

TRAINER® Personal

Specifická kompletní krmiva, doplněná funkčními ingrediencemi se zvýšeným antioxidačním účinkem. Sestavena k uspokojení jedinečných potřeb každého jedince s rozdílnými nutričními požadavky. 

 

 

 

TRAINER® TOP BREEDER DOG

Chovatelská řada - Speciální chovatelská řada balená v 20kg chovatelských baleních. Obsahuje krmiva superpremiové kvality vč. hypoalergenních (POWER TOP), premiová krmiva (PERFORMANCE), speciální krmiva pro štěňata, mléčnou náhražku mateřského mléka.

 

OK DOG

Premium - Nová premiová řada OK DOG připravovaná z čerstvého krůtího a kuřecího masa se všemi ingrediencemi zajišťujícími komfortní stravu pro psy všech plemen a věku. Nové balení je velmi atraktivního vzhledu a jeho kvalita zajišťuje udržení kompletní nutriční kvality a garanci čerstvosti masa na vysoké úrovni.

 

PREFERENCE DOG

Standard - Představujeme Vám novou ekonomickou řadu kompletních krmiv. Čtyři nová krmiva, velmi chutné díky kvalitním surovinám zpracovaných extruzí Preference Class disponuje čtyřmi formulemi. 

Výrobce:

Zobrazit:

chcete se nás něco zeptat? nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Přihlášení