Panel uživatele

Kontakt

Zájimavosti o výrobě krmiv

Věděli jste, že:

Velikost granulí

POKUD JE PŘI VÝROBĚ KRMIVA POUŽITO ČERSTVÉ MASO, JE JEHO SKUTEČNÝ OBSAH V GRANULI CCA 3,5KRÁT MENŠÍ NEŽ V SYROVÉM STAVU.

 

Cukrovarské řízky:

dotazů ohedně obsahu krmiva a toho kčemu vlastně je to nebo ono je spousty. Velmi často se nás klienti ptají proč se přídavají do krmiva cukrovarské řízky. Většina lidí si myslí, že tím šidí krmivo. Ale není to pravda. Cukrovarské řízky se do krmiv přidávají právě proto, ptotože obsahují vlákninu a zajišťuje mimo jiné správné fungování peristaltiky střev a vstřebávání vody v tlustém střevě. Není to balast pro zlevnění výroby, jak se mnozí lidé domnívají

 

 

Název firmy:  Buchta Roman

Sídlo firmy a korespodenční adresa:
Blažkova 8,Brno

 

korespondenční adresa: Košínova 97, Brno  zde je možné také po domluvě zboží vyzvednout

 

Rozvážíme a zasíláme zboží KAŽDÝ den.V Brně je rozvoz možný i v sobotu a neděli po domluvě.

Pokud potřebujete doručit zboží v brzkých ranních hodinách nebo pozdních večerních hodinách stačí nám to pouze sdělit. Rádi vám vyhovíme.


Nemáme kamenný obchod pouze eshop a rozvážíme, takže na danné adrese pouze po telefonní domluvě !!!! Telefon:

+420 777 000 241     VODAFONE

+420 601 374 647      02

 


e-mail: aksarahcz@gmail.com
Fakturační údaje:
IČO:633 81 460

 

 

VÍTEJTE V NAŠEM INTERNETOVÉM OBCHODĚ

BRNO - ROZVOZ ZDARMA - BRNO - ROZVOZ ZDARMA - BRNO

 

Protože máme chovatelskou stanici koček a pejsků. A vlastníme také koně,není nám lhostejné,čím krmíme tyto naše miláčky.

 Ti z vás, kteří své čtyřnohé miláčky i vystavujete, víte, jak velmi důležitý je výběr kvalitního krmiva. Nachystali jsme pro vás nabídku kvalitních krmiv, s kterými se ne vždy můžete setkat v kamenném obchodě. Rozhodli jsme se, že vše co nabídneme v našem internetovém obchodě, nejdřív vyzkoušíme na vlastních zvířátkách. Nic, co by jim nechutnalo, nebo jim neprospívalo, zde asi nenajdete. 

Protože bydlíme v Brně, rozvoz krmiv nabízíme po Brně ZDARMA. Čtěte víc v OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

 

Asi mi dáte za pravdu, že není jednoduché udržet kvalitu za přiměřenou cenu. Ale přece jen jsme objevili firmy, které mají špičkovou kvalitu a přitom nejsou příliš drahé. Protože zvířátek máme hodně,není nám jedno, za kolik daná krmiva kupujeme. 

 

Po procházení kamených obchodů po dobu dvou let, jsme zjistili,že se v nich vyskytují neustále stejné značky a to pouze velmi omezeně. Ne, že by tyto značky byly špatné, ale v některých obchodech jsme objevili pouze omezen nabídku. Proto k vám přicházíme se širokou nabídkou, kterou průběžně stále doplňujeme. A pokud u nás něco nenajdete, napište nám a my vám to seženeme. 

 

Přejeme vám, ať si vyberete pro svoje miláčky jen to nejlepší a hlavně ať jim chutná

 

Kontaktní formulář

Mám zájem o služby: *

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Přihlášení