Panel uživatele
Zpět

L- Lysin

Přidáno: 5. 2. 2011 22:53:00 Počet shlédnutí: 7390

05 Únor 2011

L - Lysin podporuje zmírnění klinických symptomů a současně snižuje výskyt recidív FHV-1. Napomáhá k výraznému omezení vylučování herpesvirů.
 

Před několika lety jsme se setkali u jedné naší kočičkys tímto problémem, tak jsme hledali nějaké řešení.

Pročetli jsme veškeré dskuze naše i zahraničí a vše nás navádělo na L-Lysin. Potvrdila nám toi naše veterinářka a tka jsme se dostali až k tomuto přípravku Enisyl-F  tento přípravek se nám velmi osvědčil.

Nemoci u zvířat v chocech koček a psů jsou strašákem všech chovatelů. Když už se něco podobného vyskytne, existuje jakési tabu a všichni se tváří, že jim se něco podobného nemůže stát. Při našem dlouholetém studiu této problematiky jsme zjistili i z zahraničních zdrojů že až 97%  všech koček vykazuje serologickou odezvu na infekci vyvolanou kočičím herpesvirem typu -1 (FHV-1)1.
 Když dojde k uzdravení stane se asi v 80% těfhto kočiček nosiči virů. I když se u kočiček nevyskytují žádné příznaky a nejsou viditelné žádné klinické symptomy, přesto se viry nacházejí v jeho nervových buňkách. FHV-1. V tomto latentním stavu může být reaktivován a vylučován kdykoliv během života infikované kočky, obžvláště ve stresových situacích.

Canine Caviar Kelpa

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

info@nakrmme.cz

-----------------------

Canine Caviar Kelpa sušená na slunci 680g

mořská řasa bohatá na živiny,

významným zdrojem vitamínů a minerálů.

mořská řasa

 

PÉČE O KLOUBY

péče o klouby - psi

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení