Panel uživatele

L - Lysin

Přidáno: 21. 1. 2012 22:25:00 Počet shlédnutí: 3928

21 Leden 2012

L - Lysin podporuje zmírnění klinických symptomů a současně snižuje výskyt recidív FHV-1. Napomáhá k výraznému omezení vylučování herpesvirů.

Před několika lety jsme se setkali u jedné naší kočičkys tímto problémem, tak jsme hledali nějaké řešení.
Pročetli jsme veškeré dskuze naše i zahraničí a vše nás navádělo na L-Lysin. Potvrdila nám toi naše veterinářka a tka jsme se dostali až k tomuto přípravku Enisyl-F tento přípravek se nám velmi osvědčil.
Nemoci u zvířat v chocech koček a psů jsou strašákem všech chovatelů. Když už se něco podobného vyskytne, existuje jakési tabu a všichni se tváří, že jim se něco podobného nemůže stát. Při našem dlouholetém studiu této problematiky jsme zjistili i z zahraničních zdrojů že až 97% všech koček vykazuje serologickou odezvu na infekci vyvolanou kočičím herpesvirem typu -1 (FHV-1)1.
 Když dojde k uzdravení stane se asi v 80% těfhto kočiček nosiči virů. I když se u kočiček nevyskytují žádné příznaky a nejsou viditelné žádné klinické symptomy, přesto se viry nacházejí v jeho nervových buňkách. FHV-1. V tomto latentním stavu může být reaktivován a vylučován kdykoliv během života infikované kočky, obžvláště ve stresových situacích.

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

PÉČE O KLOUBY

péče o klouby - psi

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení