Panel uživatele

ASAN Podestýlka - pohlcovač pachu - podestýlka pro kočky 45l

ASAN Podestýlka - pohlcovač pachu - podestýlka pro kočky 45l

Ekologické stelivo ASAN je jedinečná a jediná buničitá podestýlka určená pro kočky, fretky a malé domácí hlodavce

 

Zásadním způsobem omezuje tvorbu bakterií a mikroorganismů v podestýlce,

 

NEVYVOLÁVÁ KAŠEL ANI ALERGIE, NEDRÁŽDÍ OČNÍ SPOJIVKY

439 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem v eshopu

Výrobce: Tommi CZ s.r.o.

 

Výjimečná nasákavost. Podestýlka ASAN vstřebává veškerou vlhkost a dehydruje exkrementy domácích mazlíčků během několika vteřin. Obsah jednoho 10 l balení pohltí do 20 l tekutých exkrementů.

 

ZAOSTŘENO NA ZDRAVÍ !! Ze zdravotního hlediska je ASAN bezkonkurenčně nejvhodnějším stelivem pro drobná zvířata v domácnostech s dětmi. Zásadním způsobem omezuje tvorbu bakterií a mikroorganismů v podestýlce, nevyvolává kašel ani alergie, nedráždí oční spojivky. Tím je bezpečný pro chovaná zvířata i členy domácnosti.

 

ASAN je 100 % recyklovatelný a nezatěžuje životní prostředí.

 

Jedinečná 400 % absorpce vlhkosti řadí ASAN na špičku žebříčku steliv hodnocených dle jejich schopnosti pohlcovat pachy, tekutiny a likvidovat tuhý biologický odpad.

 

Snadná a rychlá likvidace. Stelivo ASAN vyrábíme ekologickým výrobním procesem, který umožňuje odstranění použité podestýlky tím nejjednodušším způsobem a to spláchnutím do toalety, případně kompostováním. ASAN nevytváří kašovitou, lepící, zapáchající a těžko likvidovatelnou hmotu jako minerální a dřevitá steliva. Snadno se odnáší, téměř nic neváží.

 

Jedno 10 l balení podestýlky ASAN váží necelé 3 kg. Zajistit, aby podestýlka byla doma vždy po ruce proto mohou i děti, které o domácího mazlíčka pečují.

 

Menší spotřeba, větší úspora. Jedno 10 l balení je náplní do toalety pro jednu kočku na více než měsíc, pro fretku nebo morče v průměru na 6 týdnů.

 

Díky mimořádné absorpční schopnosti je spotřeba steliva ASAN v průměru 5krát nižší než u minerálních a dřevitých steliv. ASAN umožní prodloužit interval čištění chovatelských zařízení. Ekologické stelivo ASAN znamená úsporu v rodinném rozpočtu, šetří čas i rodinné finance.

 

(Přepravní váha zboží: 2,8 kg)

Nový komentář

* (Povinné)

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

PÉČE O KLOUBY

péče o klouby - psi

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení