Panel uživatele

Easy Pill cat 4ks

Easy Pill cat 4ks

Easy Pill - pamlsky speciálně vyvinuté pro podávání léků - chronickým pacientům - geriatrickým pacientům - onkologickým pacientům

139 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem v eshopu

Výrobce: DING WALL Trading, spol.s.r.o.

 

Máte problémy s tím,že vaše kočička nechce přijímat léky? Vyzkoušejte úžasný výrobek s kterým se vám stane podávání léků zcela zábavou.
Pamlsky speciálně vyvinuté pro podávání léků chronickým a geriatrickým pacientům, kde např. násilné podávání několika tablet i vícekrát denně není příliš etické, navíc může být pro zvíře stresující.


Lze je samozřejmě používat i k jednorázovému podávání léků nebo pro několikadenní či několikatýdenní perorální léčbu.
Kromě výrazné chutnosti je Easy Pill velmi dobře tvarovatelný a tablety velmi dobře drží, což zajišťuje, že tablety z pamlsku zvířeti nevypadnou. Dobře v něm ulpívají i celé kapsle nebo se do jednoho pamlsku může vložit několik menších tablet najednou. Pamlsky se dají rozdělit podle velikosti tablet.

 

Easy Pill umožňuje zvířatům:

-přijmout lék příjemným a nenásilným způsobem

-přijmout lék celý (tablety není nutné drtit, rozmělňovat a obsah kapslí není nutné vysypávat)

-předejít nepřesnému dávkování, které je spojeno např. s drcením, rozmělňováním tablet,

-vysypáváním obsahu kapslí do krmiva, kdy se část prášku může ztratit při drcení, při

-manipulaci a pokud zvíře nepřijme celou krmnou dávku, nevíme, jakou dávku léku přijal)

-předejít ovlivnění chuti potravy (např. vysypaný obsah kapsle může být kyselý či hořký a zvíře pak odmítá krmivo přijmout

-odstranit problémy s velikostí tablet (velké tablety jsou hůře přijímány pro svou velikost a malé

-tablety se snadno ztratí: velkým psům mohou uvíznout na pyscích, pes je může vyplyvnout aniž bychom si toho všimli atp.)

-Vzhledem k rozdílným nárokům psů a koček, jsou konzistence, chuť a složení Easy Pill pro psy a kočky odlišné. Odlišné je také balení pamlsků.

 

Složení:

kuřecí masová moučka, glukózový sirup, voda, rýžový škrob, ochucovadla na bázi tuku, konzervační látky, barviva a antioxidační látky scgválené v EU.
 

 

Analýza:


bílkoviny 28,2%

tuky 12,2%

hrubá vláknina 0,9%

popeloviny 13,9%

vlhkost 16%

 

 

Použití:

Easy Pill je určený k podávání v krmné misce spolu s krmením v domácím prostředí nebo na hospitalizaci. Není určený k jednorázovému podání léku vystresovanému pacientovi v ordinaci.
Instrukce pro první použití: Pokud se zvíře s Easy Pillem ještě nikdy nesetkalo, doporučuje se vložit pár kousíčků Easy Pill bez léku do krmné misky před vlastním krmením. Pokud je pozře, lze pak do jednoho pamlsku vložit lék a tento pamlsek spolu s krmením a s několika prázdnými kousky Easy Pill vložit do misky. Pokud si zvíře zvykne na tuto chuť a konzistenci, lze pak pravidelně s krmením podávat jen jeden kousek Easy Pill s lékem.
 

 

Zvláštnosti u koček:

Bylo zjištěno, že kočky si fixují chuťové dojmy nejvíce ve věku kotěte. Aby bylo možné zaručit, že dospělá kočka bude Easy Pill bez problémů přijímat i s tabletou, doporučuje se, již koťatům od 3 měsíců věku občas podávat 2 malé kousíčky tohoto pamlsku. Tato investice se mnohokrát vyplatí později.
 

 

Zajímavosti:

Někteří veterináři ve Francii zaznamenali dobré výsledky s Easy Pill při jeho podávání jen za účelem povzbuzení chuti k příjmu potravy u anorektických koček. Podle testů prováděných výrobcem nemusí první nezájem zvířete o Easy Pill ještě znamenat, že další podávání nepřinese úspěch. Easy Pill má pro psy a kočky zvláštní chuť a konzistenci a pokud si na jeho vlastnosti zvyknou a osvojí si je, Easy Pill se pak stane první, na co se v misce zaměří, obvykle ho pozřou jako první i s léky (bylo odzkoušené, že v něm pes neodhalí ani celou kapsli).
 

 

výrobce: DING WALL Trading, spol.s.r.o.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

info@nakrmme.cz

-----------------------

Pozitivní pro planetu

citlivé psy, alergické psy

Green Petfood VeggieDog Grainfree 900g

vegetariánské granule GreenPetfood

 

Oster masážní koupelový kartáč 

Oster masážní koupelový kartáč - Premium Badebürste 12cm 1ks

 Pelech polštář PUPPY 60cm Zolux

pelíšek štěně 

 

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení