Panel uživatele

ProPlan Cat Sterilised Salmon 3kg

ProPlan Cat Sterilised Salmon 3kg

superprémiové špičkové krmivo se spoustou lososa je krmivo pro kastrované kočky. s lososem & tuňákemTato receptura byla speciálně vyvinuta pro ochranu ledvinPodporuje zdravou funkci močových cest, udržuje optimální váhu a podporuje obranyschopnost organismu.

719 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem v eshopu

Výrobce: Purina

Pro Plan Sterilised se spoustou lososa je krmivo speciálně vyvinuté pro potřeby kastrovaných koček. Po kastraci se mění metabolismus a snižuje spotřeba energie. Pro Plan Sterilised se spoustou lososa obsahuje jen 12% tuku a pomáhá kastrovaným kočkám udržet si optimální váhu. Dospělé kočky se nachází na vrcholu svého života a mají také speciální nutriční nároky.

Obsah živin a energie v Pro Plan Adult je přizpůsoben potřebám dospělých koček, a tak zůstává Vaše kočka zdravá a vitální po celý život. Pro Plan Sterilised se spoustou lososa obsahuje OptiRenal - speciální směs živin, vitamínu C, E, betakarotenu, argininu a omega-3 mastných kyselin EPA. OptiRenal zlepšuje funkci ledvin, tím, že je chrání a zpomaluje jejich stárnutí. Tato receptura byla speciálně vyvinuta pro ochranu ledvin, protože problémy s ledvinami jsou nejčastějším zdravotním problémem dospělých koček.
 

Pro Plan Sterilised se spoustou lososa vyživuje a chrání zároveň:
 

- Receptura s vysokým obsahem bílkovin (41%) a 5% nerozpustné vlákniny, která obsahuje nižší podíl stravitelných uhlohydrátů, a tím zmírňuje vstřebávání glukosy.
 

- Kombinace dvou zdrojů bílkovin z ryb redukuje denní příjem energie až o 10% a napomáhá udržovat stabilní tělesnou váhu.
 

- Pro Plan Sterilised se spoustou lososa krmivo pro kočky je neutrální z hlediska tvorby močových kamenů (pH moči mezi 6,3 a 6,6). Obsah esenciálních minerálů je vyvážený a tím zachovává zdravý vylučovací systém u kastrovaných koček.
 

- Kvalitní losos tvoří hlavní složku krmiva a je kočkami výborně přijímán.

- Jedinečný tvar a textura granulí, která pomáhá redukovat tvorbu zubního povlaku a zubního kamene o 40%.

 

Příroda vybavila každou kočku čtyřmi obrannými systémy, které pracují dohromady a chrání tak její zdraví. Jsou to: kůže a srst, trávicí systém, vylučovací systém a imunitní systém. Aktuální výzkumy dokládají fakt, že živiny v krmivu pomáhají harmonizovat funkci těchto systémů a tím je i optimálně chránit. Pro Plan Sterilised se spoustou lososa obsahuje tzv. "Natural Feline Protection", který má tyto pozitivní účinky na:

 

- Kůže & srst: vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mastné kyseliny z rybího tuku udržují srst hustou a lesklou.

 

- Trávení: zvýšený obsah rybího proteinu, stejně jako snížený obsah uhlohydrátů pro zmírnění příjmu glukózy a omezené ukládání tuků.

 

- Vylučování: je chráněno formulí OptiRenal, činnost ledvin a močových cest je chráněna esenciálními minerály a kontrolou pH moči.

 

- Imunita: vysoký obsah bílkovin pro tvorbu protilátek a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu.

 

Složení:

losos (20%), kukuřičný lepek, rýže, dehydratované drůbeží proteiny, kukuřice, dehydrovaná moučka z tuňáka (4%), rostlinná vlákna, koncentrát z bílkovin z hrachu, moučka z ovesných klíčků, vejce sušená, živočišný tuk, autolyzát, kvasnice, minerální látky.

 

Doplňkové látky:

Nutriční látky:

vitamín A (35.000 IE/kg), vitamín D3 (900 IE/kg), vitamín E (160 IE/kg), vitamín C (160 IE/kg), Fe(E1) (60 mg/kg), I(E2) (1,9 mg/kg), Cu(E4) (12 mg/kg), Mn(E5) (15 mg/kg), ZZn(E6) (145 mg/kg), Se(E8) (0,12 mg/kg).
S antioxidanty.

 

Analytické složky:


Omega 3 mastné kyseliny (0,8%), Omega 6 mastné kyseliny (1,6%).
 

 

Analytické složky:
bílkovina 41.0 %
popel/popelovina 7.0 %
tuk 12.0 %
vláknina 4.5 %
 

Dávkování v g/den podle výrobce:
Pro Plan Sterilised se spoustou lososa je kompletní krmivo.
 

Váha kočky Množství v g / den
2 - 4 kg 30 - 55
4 - 6 kg 55 - 85
6 - 8 kg 85 - 110

Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě
 

 

výrobce. Purina 

Nový komentář

* (Povinné)

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

PÉČE O KLOUBY

péče o klouby - psi

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení