Panel uživatele

ProPlan Cat Sterilised Turkey 3kg

ProPlan Cat Sterilised Turkey 3kg

superprémiové špičkové krmivo pro kastrované kočky.KRŮTATato receptura byla speciálně vyvinuta pro ochranu ledvinPodporuje zdravou funkci močových cest, udržuje optimální váhu a podporuje obranyschopnost organismu.

729 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem v eshopu

Výrobce: Purina

 

PRO PLAN Sterilised je krmivo se záměrně sníženým podílem energie speciálně přizpůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných či sterilizovaných koček. Vysoce stravitelná receptura

PRO PLAN Sterilised s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně sestavena tak, aby zabraňovala přibírání na váze a ochraňovala močové cesty. Díky tvaru a struktuře granulí pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene.

 

Natural Feline Protection - podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.
Vysoce chutné kompletní krmivo s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně vyvinuto tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných/sterilizovaných koček a udržovalo zdraví jejich trávicího traktu.
 

 

Vysoký podíl bílkovin a vlákniny pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků.

Obsah esenciálních mastných kyselin v receptuře udržuje správné pH moči (mezi 6,3 a 6,6), pomáhá tím chránit zdraví močového traktu a snižovat riziko tvorby močových kamenů.
Tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene.
 

Obsahuje OPTIRENAL, specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin, a antioxidanty zpomalující proces stárnutí.
 

 

KŮŽE A SRST:
Vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.


TRÁVENÍ:
Vysoký obsah bílkovin a vlákniny a omezené množství sacharidů pro zmírnění glukózové zátěže po jídle a omezení ukládání tuku na buněčné úrovni.


MOČOVÝ TRAKT:
Močový trakt je podporován komplexem živin OPTIRENAL. Receptura kontroluje pH moči, udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu a snižuje riziko tvorby struvitových a oxalátových kamenů, které je u kastrovaných koček vyšší.
 

IMUNITNÍ SYSTÉM:
Vysoký obsah kvalitních bílkovin a silné antioxidanty pro podporu tvorby protilátek a ochranu buněk.
 

 

Dávkování:

Váha kočky             Množství v g / den
2 - 4 kg                         30 - 55
4 - 6 kg                         55 - 85
6 - 8 kg                          85 - 110

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.


Složení:
 

kuřecí maso (16%), kukuřičná lepková moučka, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, rostlinná vláknina, králičí maso (4%), sušená vejce, živočišný tuk, rybí tuk, minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu, kvasnice.

 

Doplňkové látky:


Vitamin A 35000 m.j./kg, vitamin D3 1100 m.j./kg, vitamin E 900 m.j./kg, vitamin C 160 mg/kg, síran železnatý monohydrát 340 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 45 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 400 mg/kg, seleničitan sodný 0,28 mg/kg.
 

 

výrobce: Purina

Nový komentář

* (Povinné)

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

PÉČE O KLOUBY

péče o klouby - psi

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení