Panel uživatele

Bosch Cat Sanabelle Adult 400g

Bosch Cat Sanabelle Adult 400g

Bosch Adult Cat je kompletní plnohodnotné krmivo určené pro dospělé kočky převážně žijící v bytě
 

KUŘE

72 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem v eshopu

Výrobce: Bosch Tiernahrung GmbH & Co.

 

Bosch cat Sanabelle Adult krmivo pro dospělé kočky, bohaté na drůbeží maso, velmi chutné a snadno stravitelné, výborně se hodí pro kočky, které žijí pouze v bytě


Bosch cat Sanabelle Adult je snadno stravitelné a chutné kompletní krmivo, které odpovídá nárokům dospělých koček a především těch, které žijí převážně v bytě. Vyvážený obsah minerálních látek, stopových prvků a vitamínů jsou základem pro radost ze života Vaší kočky a její vitalitu. Podporuje také přirozenou obranyschopnost organismu.
 

 

Bosch cat Sanabelle Adult krmivo pro kočky přesvědčí díky:
 

- Obsahu důležitých přírodních antioxidantů jako vitamín C a vitamín E a stopového prvku selenu , které chrání organismus před odpadními produkty látkové výměny a působí proti stárnutí

- Příjem a vylučování vody jsou podporovány přirozeně speciálně vyvinutým tzv. "Water-Transit-Agent".

- Předchází se tak tvorbě močových kamenů a i z nich plynoucímu poškození ledvin.

- Vysoký obsah omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin ve spojení s organicky účinným zinkem (chelat) se postará o zdravou kůži, hebký a lesklý kožíšek. Zároveň podporuje i imunitní systém, díky čemuž je kočka odolnější a vitálnější.

- Obsah extraktu z yuky, která obsahuje tzv. přírodní saponiny, usnadňuje vázání odpadních látek vznikajících při metabolismu, redukuje nepříjemné pachy kočky, zejména jejího trusu. Yuka také příznivě ovlivňuje vstřebávání živin a střevní flóru.

- Speciální rostlinná vláknina v krmivu Sanabelle umožňuje vylučování chlupových bezoárů z trávicího traktu a redukuje tvorbu nových bezoárů.

- Účinná kombinace speciálních vitamínů podporuje dobrý zrak a pomáhá předcházet zhoršování zraku, souvisejícím s postupujícím věkem

- Bosch cat Sanabelle se vyznačuje nadprůměrnou stravitelností. Živiny jsou optimálně zpracovány. Z toho důvodu stačí Vaší kočce menší dávky krmiva a i objem stolice je tímto redukován.

Díky pečlivě vybraným kvalitním surovinám je Sanabelle neobyčejně chutné krmivo vhodné i pro kočky, které byly dosud zvyklé jen na krmivo z konzervy. Potvrzeno zkušenými chovateli.

Díky vlastní intenzivní vědecké činnosti a vývoji, spolupráci s uznávanými vědeckými insititucemi a zkušenými chovateli bylo vyvinuto Sanabelle - inovativní, vyvážené krmivo pro kočky. Sanabelle obsahuje pouze vybrané složky a jejich výroba podléhá přísné kontrole. Proto jsou v Sanabelle použity pouze kvalitní suroviny živočišného původu, jako důbež, vejce apod. místo zvířecích mouček. Sanabelle neobsahuje barviva a dochucovadla a není vyrobená z geneticky modifikovaných organismů.


Složení:

drůbeží maso (min. 20%), kukuřice, ječmen, drůbeží masová moučka, živ. tuk, moučka z jater, moučka z ryb, masový hydrolyzát, škvarky (sušené), celulosová vláknina, masová moučka, celá vejce(sušená), sušená dužnina z řepy, lněné semínko, kvasnice (sušené), uhličitan vápenatý, rybí tuk, chlorid draselný, brusinky (sušené), borůvky (sušené), masová moučka z mušlí, čekankový prášek, sušený měsíčkový květ, exktrakt z yuky.

Podíl masa popř. podíl zdrojů bílkovin živočišného původu: přes 62%. Podíl bílkovin živočišného původu na celkovém množství bílkovin: přes 88 %


Doplňkové látky:

Nutriční látky:
vitamín A (17.000 m.j./kg), vitamín D3 (1500 m.j./kg), vitamín E (150 mg/kg), vitamín B1 (20 mg/kg), vitamín B2 (20 mg/kg), vitamín B6 (20 mg/kg), vitamín B12 (40 mcg/kg), biotin (275 mcg/kg), kyselina pantotenová (20 mg/kg), niacin (80 mg/kg), kyselina listová (2 mg/kg), vitamín K (1 mg/kg), cholinchlorid (2450 mg/kg), taurin (2.000 mg/kg), zinek [oxid zinečnatý] (30 mg/kg), zinek [jako aminokyselina - chelát zinku, hydrát] (40 mg/kg), měď [síran měďnatý, pentahydrát] (10 mg/kg), jód [jodid vápenatý, bezvodý] (2 mg/kg), selen [selenit sodný] (0,2 mg/kg).

Technologické doplňkové látky:
Antioxidanty (extrakty přírodního původu obsahující tokoferol - E 306).

 

 

Analytické složky:

bílkovina 31.0 %
fosfor 0.95 %
hořčík 0.07 %
popel/popelovina 6.5 %
sodík 0.3 %
tuk 16.0 %
uhlohydráty 25.0 %
vláknina 4.5 %
vápník 1.05 %
 

vyrobeno: Bosch Tiernahrung GmbH & Co.

Nový komentář

* (Povinné)

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

PÉČE O KLOUBY

péče o klouby - psi

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení