Panel uživatele

Bosch Cat Sanabelle Sensitive jehněčí s rýží 400g

Bosch Cat Sanabelle Sensitive jehněčí s rýží 400g

Sanabelle Sensitive je krmivo pro citlivé kočky.
 

jemné JEHNĚČÍ MASO

 

Chutné, lehce stravitelné a záživné, vhodné i pro dlouhosrsté kočky 

72 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem v eshopu

Výrobce: Bosch Tiernahrung GmbH & Co.

 

Bosch cat Sanabelle Sensitive krmivo pro kočky bylo speciálně vyvinuto pro potřeby koček s citlivým trávicím traktem. Sanabelle Sensitive krmivo pro kočky se vyznačuje vysokým obsahen živin a jejich efektivnější využitelností, výbornou chutí a snadnou stravitelností. Při použití Sanabelle Sensitive dochází k redukci množství spotřebovaného krmiva a tím k odlehčení trávicího systému.
 

Vyvážený obsah minerálních látek, stopových prvků a vitamínů jsou základem pro radost ze života Vaší kočky a její vitalitu. Podporuje také přirozenou obranyschopnost organismu.
 

Bosch cat  Sanabelle Adult krmivo pro kočky:
 

- Vysokému obsahu snadno stravitelných živin, které redukují spotřebu krmiva a odlehčují tím zažívací ústrojí kočky.
 

- Obsahu důležitých přírodních antioxidantů jako vitamín C a vitamín E a stopového prvku selenu které chrání organismus před odpadními produkty látkové výměny a působí proti stárnutí
 

- Příjem a vylučování vody jsou podporovány přirozeně speciálně vyvinutým tzv. "Water-Transit-Agent".
 

- Předchází se tak tvorbě močových kamenů a i z nich plynoucímu poškození ledvin.
 

- Vysoký obsah omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin ve spojení s organicky účinným zinkem (chelat) se postará o zdravou kůži, hebký a lesklý kožíšek. Zároveň podporuje i imunitní systém, díky čemuž je kočka odolnější a vitálnější.
 

- Obsah extraktu z yuky, která obsahuje tzv. přírodní saponiny, usnadňuje vázání odpadních látek vznikajících při metabolismu, redukuje nepříjemné pachy kočky, zejména jejího trusu. Yuka také příznivě ovlivňuje vstřebávání živin a střevní flóru.

- Speciální rostlinná vláknina v krmivu Sanabelle umožňuje vylučování chlupových bezoárů z trávicího traktu a redukuje tvorbu nových bezoárů.
 

- Účinná kombinace speciálních vitamínů podporuje dobrý zrak a pomáhá předcházet zhoršování zraku, souvisejícím s postupujícím věkem
 

- Bosch cat Sanabelle se vyznačuje nadprůměrnou stravitelnostít. Živiny jsou optimálně zpracovány. Z toho důvodu stačí Vaší kočce menší dávky krmiva a i objem stolice je tímto redukován.
 

- Díky pečlivě vybraným kvalitním surovinám je Sanabelle neobyčejně chutné krmivo vhodné i pro kočky, které byly dosud zvyklé jen na krmivo z konzervy. Potvrzeno zkušenými chovateli.

- Díky vlastní intenzivní vědecké činnosti a vývoji, spolupráci s uznávanými vědeckými insititucemi a zkušenými chovateli bylo vyvinuto Sanabelle, inovativní, vyvážené krmivo pro kočky. Sanabelle obsahuje pouze vybrané složky a jejich výrobci podléhají přísné kontrole. Proto jsou v Sanabelle použity pouze kvalitní suroviny živočišného původu, jako důbež, vejce apod. místo zvířecích mouček.
 

Bosch cat Sanabelle neobsahuje barviva a dochucovadla a není vyrobená z geneticky modifikovaných organismů


Složení:

masová moučka drůbeží, rýže, kukuřice, živočišný tuk, moučka z jehněčího masa (min. 5 %), moučka z jater, rybí moučka, masový hydrolyzát, škvarky (sušené), masová moučka, celá vejce(sušená), lněné semínko, sušená dužnina z červené řepy (zbavena cukru), celulózová vlákna, kvasnice (sušené), rybí tuk, kalium chlorid, brusinky (sušené), borůvky (sušené), moučka z masa mušlí, čekankový prášek, květy měsíčku (sušené), extrakt z yuky. Podíl masa popř. podíl bílovinných složek zvířecího původu přes 45 % (na sušině). Podíl bílkovin zvířecího původu na celkovém objemu bílkovin: přes 89 %.
 

Doplňkové látky:

vitamín A (17.500 m.j./kg), vitamín D3 (1500 m.j./kg), vitamín E (150 mg/kg), vitamín B1 (20 mg/kg), vitamín B2 (20 mg/kg), vitamín B6 (20 mg/kg), vitamín B12 (40 mcg/kg), biotin (275 mcg/kg), kyselina pantotenová (20 mg/kg), niacin (80 mg/kg), kyselina listová (2 mg/kg), vitamín K (1 mg/kg), cholin (2450 mg/kg), taurin (2.000 mg/kg).

 

Technologické doplňkové látky: antioxidanty

Analýza
bílkovina 32.5 % hořčík 0.08 % tuk 22.5 % vápník 1.1 % fosfor 0.9 % popel/popelovina 7.0 % vláknina 2.5 %

 

Analytické složky:

bílkovina 32.5 %
fosfor 0.95 %
hořčík 0.08 %
popel/popelovina 6.5 %
tuk 22.5 %
vláknina 2.5 %
vápník 1.1 %
 

vyrobeno: Bosch Tiernahrung GmbH & Co.

Nový komentář

* (Povinné)

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

PÉČE O KLOUBY

péče o klouby - psi

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení