Panel uživatele

Eminent Cat Kitten 2kg

Eminent Cat Kitten 2kg

Krmivo je určeno pro koťata od 1 do 12 měsíců, svým složením pokrývá také nároky na výživu březích a kojících koček.

206 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem v eshopu

Výrobce: Tekro s.r.o.

 

 

 

Kvalitní česká krmiva Eminent jsou vyvinuta ve spolupráci s veterinárními lékaři. Receptury mají vysoký obsah proteinů živočišného původu a jsou pečlivě navrženy tak, aby krmiva dodala zvířatům dostatek energie a udržela je v perfektní kondici. Mezi speciální přídavky patří například Yucca, taurin, FOS, MOS, chondroitin, glukosamin, chelátové formy vybraných mikroprvků a jiné.


Ideální hladina omega-3 a -6 mastných kyselin omezuje výskyt kožních alergií, biotin přispívá k udržení zdravé lesklé srsti. Cholin chlorid a další vitaminy skupiny B podporují vývoj funkčního nervového systému.


K udržení dobré zubní hygieny a otírání zubního plaku napomáhá pórovitá struktura drobných granulek.

Speciální suroviny společně s přídavky vybraných doplňků zajišťují vynikající kondici, zdraví a růst vašeho kotěte i kočky.


Složení:

Krmivo je určeno pro koťata od 1 do 12 měsíců a svým složením pokrývá také nároky na výživu březích a kojících koček. Ideální hladina omega-3 a –6 mastných kyselin omezuje výskyt kožních alergií a biotin přispívá k udržení zdravé lesklé srsti. Cholin chlorid s dalšími vitaminy skupiny B podporují vývoj funkčního nervového systému. Krmivo obsahuje kvalitní suroviny, které společně s přídavky vybraných doplňků zajišťují vynikající kondici, zdraví a růst vašeho kotěte i kočky. Receptura obsahuje min. 75 % proteinů živočišného původu.
Deklarované jakostní znaky Eminent Cat Kitten:

protein 34 %, tuk 20 %
Složení krmiva Eminent Cat Kitten:

kuřecí maso (29 %), kukuřice, drůbeží tuk, rybí maso, esenciální aminokyseliny (lysin, metionin), rybí tuk, řepná dužnina, komlex vitaminů a mikroprvků, L-karnitin, taurin.


výrobce: Tekro s.r.o.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

PÉČE O KLOUBY

péče o klouby - psi

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení