Panel uživatele

Robur performance 15kg

Robur performance 15kg

Pro psy s požadavkem na vysoký výdej energie. Optimální výživa pro psy lovecké, výstavní a pracovní.Toto krmivo zajišťuje vysokou výkonnost a svým obsahem glukosaminu a chondroitinu účinnou ochranu kloubů a chrupavek psů v zátěži. Vhodné pro psy v rekonvalescenci a špatném výživném stavu. Obohaceno SPC a Macrogard pro lepší trávení a vysokou imunitu. Antioxidační účinky zaručuje vysoký podíl vitamínu C, E a Selenu.
 

1499 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem v eshopu

Výrobce: Lantmännen Doggy

Složení:
Kuřecí maso, kukuřičná moučka, kukuřičné klíčky, rýže, živočišný tuk, Arktické ryby, SPC (speciálně zpracované cereálie), bramborový protein, kuřecí bujón, vaječný prášek, hemoglobin, lněné semínko, sůl, chlorid draselný, pivovarnické kvasnice, hydrolyzát korýšů (obsahuje glucosamin), kolagenový hydrolyzát (obsahuje chondroitin), kvasnice (Beta - 1,3/1,6 Glucan).
Přidané množství na kg:
Vitamin A 12900 IE, vitamin D3 1360 IE, vitamin E 350 mg, vitamin C 470 mg, měď 7,0 mg (měď-(II)-sulfát-pentahydrát), selen (selen z kvasnic) 0,1 mg, kyselina mléčná 0,3%. Robur Performance 33/20 obsahuje všechny vitamíny a minerální látky, které váš pes potřebuje.
Výživná hodnota:
Proteiny 33 %, tuky 20 %, hrubá vláknina 2 %, minerální látky (popel) 7 % (vápník 1,2 %, fosfor 1,0 %), vlhkost 8 %.
 

Nový komentář

* (Povinné)

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

PÉČE O KLOUBY

péče o klouby - psi

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení