Panel uživatele

Roayl canin babycat milk 300g

Roayl canin babycat milk 300g

Kotě první věkové skupiny ve věku 0-2 měsíceNáhražka mléka pro období od narození do odstavu Harmonický růstBabycat milk je mléko svým složením velmi podobné mléku kočky a tak umožňuje postupný, harmonický růst koťat. Obsahuje vysokou hladinu energie a proteinů. 

559 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem v eshopu

Výrobce: Royal canin


Zdravé zažívání

 

Babycat milk obsahuje pečlivě vybrané vysoce stravitelné proteiny a obsah laktózy je velmi podobný mateřskému mléku. Tento přípravek je zvláště vhodný pro trávicí systém koťat, protože se v něm nevyskytuje škrob (koťata nevylučují dostatek amylázy, aby mohly škrob trávit). Přídavek frukto-oligosacharidů (FOS) navíc pomáhá udržovat správnou rovnováhu střevní mikroflóry.

 


Instantní mléko

Vzhledem k výjimečné receptuře se Babycat milk rozpouští okamžitě a kompletně, bez tvorby usazenin, a proto vzniká homogenní tekutina.

 


Obohaceno o DHA

Nervový systém koťat se po narození dále vyvíjí. DHA obsažená přirozeně v mateřském mléce pomáhá při rozvoji kognitivních funkcí a proto i Babycat milk je obohacen o přídavek této látky.
 

 

Souprava Babycat Milk:

 


-Tři 100g sáčky balené v ochranné atmosféře

- Nová kónická kalibrovaná lahvička bez obsahu bisfenolu (BPA), na které lze snadno zjistit množství mléka, které kotě vypilo (5-30 ml)

- Tři dudlíky s variabilním průtokem pro různou velikost koťat

- Odměrka

- Návod k použití

Nový komentář

* (Povinné)

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

PÉČE O KLOUBY

péče o klouby - psi

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení