Panel uživatele

Iams Cat Nature Wellness Salmon 950g

Iams Cat Nature Wellness Salmon 950g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky s norským lososem.

Je plné zdravých, vysoce kvalitních ingrediencí za čtyřech hlavních zdrojů (maso, obiloviny, ovoce a zelenina). Iams nature´s wellness je výjimečné krmivo, které cíleně poskytuje vitalitu a přírodní chuť. Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě nebo přidané konzervanty. V prvé řadě se spoléháme na živočišné ingredience, zeleninu, ovoce a zdravé obiloviny, které pomáhají Vaší kočce získat všechny potřebné živiny.
 

199 Kč s DPH

Dostupnost: k dodání do týdne

Výrobce: Eukanuba komerční, Iams

Znaky krmiva: Obsahuje vysoce kvalitní protein a tuk z norského lososa pro zdavé, silné svaly. Přidané vitamíny a minerály společně s těmi z mrkve, rajčat a listové zeleniny podporující imunitní systém. Speciální vláknina z řepné dužiny a jablek udržuje zdravé zažívání. Zdraví prospěšné obiloviny poskytují energii a vitalitu

Složení: kuře (>30%), kukuřice, živočišný tuk, rýže, losos (>4%), ječmen, kukuřičná drť, sušená řepná dužina, směs zeleniny a ovoce (>1% směs sušené jablečné drti, sušené karotky, sušeného hrášku, sušeného špenátu a sušených rajčat), sušená celá vejce, kuřecí vnitřnosti, chlorid draselný, sušené pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý, DL-methionin, chlorid sodný.

Jakostní znaky: proteiny 34,0% vlhkost 8%, oleje a tuky 16,0%, popeloviny 6,5%, vláknina 2,0%, vápník 1,2%, fosfor 1,0%, hořčík 0,09%, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D3 900 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 140 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, metaboizovatelná energie 3739 kcal / kg.

Nový komentář

* (Povinné)

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

PÉČE O KLOUBY

péče o klouby - psi

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení