Panel uživatele

značky krmiv

Jak správně vybrat krmivo pro psa

Jak správně vybrat krmivo pro psa

AATU  80 % masa ojedinělé špičkové krmivo - Bez přidaných syntetických barviv, dochucovadel a konzervačních látek.

 

ACANA supersuper kanadské superprémiové krmivo

 

AGIL kompletní krmivo

 

ALMO NATURE ALMO NATUREALMO NATUREALMO NATURE holistické krmivo vhodné pro alergické psy, pro psy se zažívacími problémy

 

ANKA ECONOMY kanadské prémiové krmivo

 

APORT ECONOMY
kompletní krmivo.

Jde sice o prémiové krmivo,ale na výrobě se podíleli chovatelé loveckých psů. Pokud hledáte levnější krmivo, tak tato varianta vás určitě nezklame.

ANNAMAET supersupersupersupersupersuper. Holistická receptura, přirozeně konzervována. bez použití antibiotik a hormonů.

 

ARDEN GRANGE supersupersupersuper
yesenlightenedšpičkové lehce stravitelné superprémiové, velmi chtuné krmivo. Na krmivo jsou velmi dobré ohlasy, majitelé psů si vychvalují vynikající stravitelnost a chutnost.Kvalitu krmiva dokazuje perfektní konzistence bobku psích miláčků.

 

ARTEMIS supersupersupersuper
enlightenedšpičkové holistické superprémiové krmivo. Krmivo vysoké kvality, je bez konzervantů, barviv a veškerých dochucovadel. Pokud jste krmili nějakým ochuceným krmivem, budete muset mít trpělivost, aby si váš pejsek na něj zvyknul. Výsledek ale stojí za to.

 

ASTOR ECONOMY kompletní krmivo .

 

BARKING HEADS supersupersupersupersupersupersuper
anglické superprémiové, krmivo. Toto krmivo není třeba nějak komentovat, protože se jedná jednoznačně o špičku v krmivech na trhu.Firma přišla i s novinkami, kde jsou receptury GRAIN FREE, které obsahují až 70% masa.Pokud je váš miláček alergický na obiloviny, nebo má citlivější trávení, je krmivo Barking heads trefou přímo do černého.Zárukou je vysoká chutnost a kvalita použitých surovin.

 

BIOMILL supersuper
švýcarské superprémiové krmivo. Velmi kvalitní krmivo, ale zákazníci si stěžují na délku dodací lhůty, protože sklad je mimo Brno

 

BELCANDO supersupersuper
německé holistické superprémiové krmivo

Vysoce kvalitní krmivo, ale hodně majitelů si stěžuje na nadýmání u pejsků. Takže pokud je nějaký pejsek háklivý na vlákninu, nebo některé ingredience, tak Belcando zvažte opatrně a nejdřív vyzkoušejte.

BOHEMIA pet food čisté 100% maso BOHEMIA pet food BOHEMIA pet food BOHEMIA pet food BOHEMIA pet food
čerstvé sušené maso - ZVĚŘINA - z našeho regionu

BOSCH HIGH PREMIUM supersupersuper
prémiové krmivo

Kvalitní krmivo za příjemnou cenu.Najdete zde receptury vhodné pro pejsky alergické na lepek, kde místo hojně používané pšenice najdete špaldu,jehněčí a rýži, apodob.

BOSCH komplení prémiové krmivo
BOZITA supersuper
švédské superprémiové krmivo

kvalitní krmivo, velmi dobře stravitelné.Nemáme žádné negativní ohlasy.

BRASA
super

ECONOMY

kompletní prémiové krmivo

Čeká vás velmi pzajímavá cena, ale pozor, obsahuje pšenici, takže alergici určitě ne.Pokud váš pejsek snáší dobře obiloviny, tak proč ne? Určitě je to zajímavé krmivo.

BRIT
super

ECONOMY

prémiové krmivo

I když se jedná o prémiovou řadu, jedná se o velmi povedenou řadu. Za příjemnou cenu, můžete pořídit kompletní krmení pro pejsky.Receptury jsou všechny dobře stravitelné. Pokud bychom hledali negativa, tak snad trošku větší bobky.Ale za tu cenu, velmi kvalitní krmivo.

BRIT CARE supersupersuper
superprémiovéhypoalergenní krmivo

Velmi kvalitní krmivo od české firmy.Většina receptur obsaahuje rýži, takže mohou i pejsci alergičtí na lepek. Na toto krmivo máme velmi dobré ohlasy.

BRIT Carnilove supersupersupersupersupersupersupersuper
superprémiové hypoalergenní krmivo

Carnilove je super prémiové krmivo pro psy s unikátní recepturou obsahující 70 % kuřete / 65 % lososa a bílé ryby a nezbytné, vysoce účinné antioxidanty ve formě ovocných extraktů.

Přirozené složení Carnilove je zcela bez obilovin, zdrojů tak zvaných prázdných kalorií. Jednoduše řečeno, Carnilove splňuje přirozené nutriční požadavky psů s ohledem na jejich biologický původ a anatomické dispozice. Co víc ještě k tomuto krmivu říct? špičkové české krmivo.

CALIBRA supersupersupersuper
špičkové superprémiové české krmivo vyvíjeno veterináři

Calibra je vysoce kvalitní krmivo, ve všech recepturách je použita rýže. Velmi dobře snášené. Receptura Losos a brambor, je hojně používaná veterináři pro kožní problémy. Vhodné pro různé ekzémy, špatné trávení. Veterináři též velmi často používají Calibra Mobility je speciální krmivo z kuřecího masa a rýže vyvinuté pro dospělé psy všech plemen s tendencí k problémům pohybového aparátu. Zvýšený obsah chondroprotektiv snižuje bolestivost kloubů, působí proti zánětům, otokům kloubů a zlepšuje stav při artritidě

CANINA super špičkové, velmi kvalitní doplňky, mléka a kaše pro štěňata
Canine caviar
NEDOSTUPNÉ

špičkové americké krmivo - holistiscké. bohužel už sokoro 2 roky nedostupné na českém trhu. Pokud ho sháníte tak opouze v USA

CIBAU supersuper
superprémiové krmivo

nové krmivo na trhu. Zatím nemáme moc ohlasů, ale ti kdo už krmí tak jsou velmi spokojeni. neobsahuje komplexní obiloviny. Jediné obiloviny použité v CIBAU receptuře mají nižší glykemický index a nejsou geneticky modifikované.

COUNTRY DOG supersuper ECONOMY
prémiové krmivo

Prémiové krmivo s vysokým podílem masa vhodné pro dospělé aktivní psy a psy ve vysoké zátěži.
Krmivo Country Energy Vysoký obsah červeného masa a živin Krmivo Country má vysoký obsah červeného masa a živin, neobsahuje sóju ani chemické konzervační látky. Toto krmivo je specifické vysokou chutností a podporou zdravého trávení, má vyvážený poměr Ω3 a Ω6 mastných kyselin, přídavek vitaminu E a selenu pro podporu imunity.

DELIKAN DELIKANDELIKANDELIKAN
prémiové a superprémiové krmivo

Na toto krmivo máme velmi dobré ohlasy, především na receptury ve velkých balení. Krmivo Delikan, používají především chovatelé pracovních psů. Nemůžou si vynachválit jak chutnost, kvalitu ale hlavně i cenu.

DOXNEO DOXNEO DOXNEODOXNEO DOXNEO
EDDY prémiové krmivo
EMINENT super superprémiové krmivo pro psy
ESSENTIAL supersupersupersuper holistické krmivo špičkové kvaltiy.Zásadně bez obilovin
EUKANUBA super superprémiové krmivo
EUKANUBA dog breed supersuper superprémiové krmivo podle požadavku jednotlivých plemen
EUKANUBA Special care supersuper superprémiové krmivo pro psy se speciálními potřebami
EUKANUBA Wild nature supersuper superprémiové krmivo - speciální řada v souladu s přírodou
FITMIN supersuper superprémiové krmivo
FIRST MATE supersupersupersuper superprémiové krmivo.Maso v potravinářské kvalitě
FORZA 10 supersupersupersupersupersuper
italské dietní krmivo - špičkové granule

- Forza 10 je kompletní dietní krmivo, jehož podáváním předcházíme vzniku nebo napomáháme léčbě onemocnění – jako je například svědění pokožky, suchá nebo mastná srst, zčervenání a záněty očí, uší, kůže, trávicí potíže, ale i zánětlivé procesy pohybového aparátu, dutiny ústní, horních cest dýchacích a dalších dnes již velmi rozšířených onemocnění. Forza10 je plodem dlouhých výzkumů veterinářského týmu SANypet, odedávna vedeného Sergio Canellem, jedním z nejlepších veterinářů, kteří se na mezinárodním poli zabývají studiem potravinových intolerancí.

FROMM FAMILY supersupersupersuper
superprémiové holistické krmivo Formm family - velmi kvalitní krmivo pro pejsky. Chovatelé, větších pejksů anebo chovných stanic, zde najdou přímo chovatelská balení!!!

FROMM FAMILY bylo zařazeno v hodnocení jako vysokojakostní a dlouhodobě bezpečné krmiv sestavovaném každoročně nezávislými americkými kynologickými odborníky. Jako jediná firma neskupuje suroviny pro výrobu krmiva od různých dodavatelů, ale suroviny pěstuje a produkuje ve vlastní továrně a okolí ve Wisconsinu.

HAPPY DOG supersupersupersuper špičkové superprémiové krmivo s nezvyklými příchutěmi a pro speciální požadavky psů Pro náročné chovatele
HILL´S supersupersupersuper špičkové superprémiové krmivo
HUSSE KOMPLETNÍ NABÍDKA KRMIV A CHOVATELSKÝCH POTŘEB ZE ŠVÉDSKA. kompletní nabídka HUSSE ZDE. Pro objednání napište do poznámky heslo: NAKRM MĚ nebo nás kontaktujte 777 000 241 a zboží vám doručíme ZDARMA. V případě zájmu vám doručíme osobně ZDARMA vzorečky krmiv
CHICOPEE ECONOMY prémiové krmivo
IMAGINE supersuper španělské prémiové krmivo
K-9 supersuper kanadské špičkové prémiové krmivo
MAGNUSSON PETFOOD supersupersupersuper špičkové superprémiové švédské krmivo vyráběné ojedinělým způsobem - Pečení krmiva je šetrná, poctivá technologie zpracování, která umožňuje využívat čerstvé suroviny a jejich přírodní vlastnosti. Jedná se o zcela ojedinělou technologii zpracování, jelikož je mnohem náročnější na výrobu, jak z časového, množstevního, nebo prostorového hlediska, proto se 99% výrobců přiklání k extrudaci.
MARP NATURAL supersupersupersuper superprémiové holistické krmivo
NATIVIA supersupersupersuper špičkové superprémiové krmivo bez obilovin
NATUREA Naturals NATUREA Naturals NATUREA NaturalsNATUREA NaturalsNATUREA NaturalsNATUREA Naturals holistické krmivo - Krmivo neobsahuje chemické konzervanty !
N&D supersupersupersupersupersupersupersuper superprémiové krmivo bez obilovin. Bezkonkurenční receptury s granátovým jablkem, maso z divočáka, jehněčí, ryba s pomerančem.Vhodné pro psy, kteří mají problém se zažíváním
NUTRA GOLD supersupersupersupersupersuper superprémiové krmivo Základními rysy holistické receptury je vysoká kvalita surovin a několikanásobně širší spektrum surovin, než u běžných krmiv. Krmivo Nutra Gold Holistic obsahuje více zdrojů kvalitního masa, celozrnných obilovin, ovoce, zeleniny a bylin. V krmivech Nutra Gold holistic, výrobce nepoužívá barviva, dochucovadla, či jiné chemické konzervační látky. Stručně řečeno, krmivo je zdravější, přírodnější a přirozenější pro zažívací trakt vašeho psa, či kočky.
Nutra Gold v krmivech požívá kvalitnější zdroj sacharidů, jako hnědá rýže, bílá rýže, oves, proso. Všechny receptury Nutra Gold Holistic splňují nutriční hodnoty stanovené AAFCO Americkým úřadem pro kontrolu krmiv. Krmivo je testováno od výběru suroviny přes zpracování, až ke konečnému výrobku.
NUTRAM supersupersupersuper superprémiové krmivo nejvyšší kvality. Špičkové složení a špičková technologie zpracování
NUTRAM grain free supersupersupersupersupersupersuper špičkové superprémiové krmivo bez obilovin. Pokud máte pejska, který má problém se zažíváním, nebo mtrpí na řídkou stolici, je toto perfektní řešení. Pozorujte potom jeho stolici, budete velmi překvapeni
ORIJEN supersupersupersupersupersupersupersupersuper kanadské superprémiové krmivo
PEDIGREE supersupersuper prémiové krmivo
PERRITO supersupersupersuper italské kvalitní masové pamlsky
PLATINUM supersupersupersupersupersupersupersupersupersupersuper
odlišné granule od ostatních. Granule jsou podobné jako masoxová kostka, Jedná se o měkčí granule. Ochucené saturajkou na dobré trávení.

Platinum je jediný výrobce, kteří vyrábějí krmivo ze 70 % čerstvého kuřecího, jehněčího nebo králičího masa. Jsou přidávány další lehce stravitelné složky jako rýže a nebo kukuřice, dále za studena lisované oleje, bylinky, minerály a vitamíny. Superpremiové krmivo PLATINUM připravuje tyto ingredience bez přidané vody - pouze v jejich vlastní šťávě. Tím zachovává maximum jejich nutričních hodnot.

PROPLAN supersupersupersuper superprémiové krmivo
PROFINE supersupersupersupersupersupersuper super superprémiové krmivo pro psy. Poslední dobou se množí stále víc a víc problémy u psů se zažíváním. Tato značka přišla s jedinečným nápadem, kdy odstranila tuto alergickou složkou a nahradila ji zeleninou. Špičkové krmivo za super cenu. Dáváme body jak za kvalitu tak i za cenu
PUFFINS supersupersupersuper české špičkové superprémiové krmivo
ROYAL CANIN supersupersuper francouzské superprémiové krmivo
ROBUR supersuper špičkové švédské superprémiové krmivo
PRO PAC Earthborn kompletní krmivo
SPORTMIX Wholesomes® supersupersupersupersupersupersuper hypoalergenní krmivo vyráběné v USA. špičkové granule BEZ KUKUŘICE, PŠENICE, SOJI A VEDLEJŠÍCH PRODUKTŮ a hlavně za super cenu

SPORTMIX Premium

supersupersupersuper

prémiová řada vyšší kvality
TASTE of the Wild supersupersupersuper americké kompletní krmivo BEZ obilovin respektující psa jako masožravce.
TRAINER supersupersupersuper italské superprémiové krmivo
VISÁN Optima supersupersupersupersupersuper španělské superprémiové krmivo. Velmi chutné receptury i pro pejsky s citlivým trávením. Najdete zde i velké chovatelské balení po 20kg

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

info@nakrmme.cz

-----------------------

Pozitivní pro planetu

citlivé psy, alergické psy

Green Petfood VeggieDog Grainfree 900g

vegetariánské granule GreenPetfood

 

Oster masážní koupelový kartáč 

Oster masážní koupelový kartáč - Premium Badebürste 12cm 1ks

 Pelech polštář PUPPY 60cm Zolux

pelíšek štěně 

 

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení