Panel uživatele

Zpracování osobních údajů

Zájimavosti o výrobě krmiv

Věděli jste, že:

Velikost granulí

POKUD JE PŘI VÝROBĚ KRMIVA POUŽITO ČERSTVÉ MASO, JE JEHO SKUTEČNÝ OBSAH V GRANULI CCA 3,5KRÁT MENŠÍ NEŽ V SYROVÉM STAVU.

 

Cukrovarské řízky:

dotazů ohedně obsahu krmiva a toho kčemu vlastně je to nebo ono je spousty. Velmi často se nás klienti ptají proč se přídavají do krmiva cukrovarské řízky. Většina lidí si myslí, že tím šidí krmivo. Ale není to pravda. Cukrovarské řízky se do krmiv přidávají právě proto, ptotože obsahují vlákninu a zajišťuje mimo jiné správné fungování peristaltiky střev a vstřebávání vody v tlustém střevě. Není to balast pro zlevnění výroby, jak se mnozí lidé domnívají

 

 

Stručná informace o zpracování osobních údajů

Dovolujeme si vás stručně informovat o zpracování Vašich osobních údajů v našem eshopu. Ochrana soukromí a osobních údajů  našich klientů patří mezi naše priority. Tyto údaje považujeme za důvěrné a zachováváme o nich mlčenlivost. Klademe důraz na bezpečnost při jejich zpracování, na výběr smluvních partnerů a striktní dodržování pravidel.

Zpracování osobních údajů  

Děkujeme Vám za stávající spolupráci se společností Nakrmme.cz 

Chceme Vás informovat o změnách, která vzešly v platnost 25.5.2018 souvislosti s Nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů známém jako GDPR. Rádi bychom Vás o těchto změnách ve stručnosti informovali.

Během uplynulých let jste od nás minimálně jednou nakoupili, a my jsme tak získali Vaše jméno – jméno Vaší společnosti, e-mailovou adresu a informace o Vašem nákupu, abychom mohli Vaši objednávku vyřídit.

Váš e-mail budeme pro účely cílené komunikace zpracovávat nejdéle 10 let od Vaší poslední objednávky. A nemusíte se obávat, kdykoli se sami můžete ze zasílání obchodních sdělení odhlásit, a to zasláním žádosti na aksarahcz@gmail.com Máte právo na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu,výmaz, omezení zpracování i na přenos k jinému subjektu. Můžete také vznést námitku proti zpracování, případně podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Všechny informace týkající se Ochrany a zpracování osobních údajů naleznete níže:

 

Informace o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů při registraci
nového uživatele


Udělujete tímto souhlas společnosti Nakrmme.cz zastoupený Buchta Roman se sídlem Košinova 97, Brno, 612 00, společnost je zapsaná u Krajského
soudu v Brně, oddíl C, vložka 18417, aby ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, zpracovávala následující

 

1 osobní údaje:


- jméno, příjmení;
- e-mail;
- telefonní číslo;
- číslo mobilního telefonu;
- název společnosti/podnikatele;
- IČO a DIČ společnosti/podnikatele;
- adresa (Ulice, Číslo popisné, Obec, PSČ, Okres, Stát).


a to za účelem budoucího smluvního plnění v rámci realizovaných objednávek zboží, případně evidence požadavků na helpdesku.

Tyto osobní údaje budou společností Buchta Roman zpracovávány po dobu Vašeho aktivního užívání účtu a dále 10 let od poslední realizované objednávky.

Zpracování osobních údajů je prováděno společností Buchta Roman, tedy správcem osobních údajů. Osobní údaje však pro tuto společnost mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

společnost IRISOFT SYSTEMS s.r.o., se sídlem Praha 2 - Vyšehrad, Neklanova 120/18, PSČ 12800, IČ: 27945014

společnost Česká pošta, s.p., se sídlem Praha 1, Politických vězňů 909/4, PSČ 22599, IČ: 471 14 983

společnost Zásilkovna s.r.o., se sídlem Drahobejlova 1019/27, Libeň, 190 00 Praha 9, IČ: 28408306

společnost PPL Sídlo PPL CZ s.r.o: K Borovému 99, Říčany – Jažlovice 25101 IČ: 25194798


případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

2.Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:


 - Kupující bere na vědomí, že podle Nařízení má právo:
 požadovat po Prodávajícím informaci, jaké osobní údaje zpracovává,

-  vyžádat si u Prodávajícího přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování

- vznést námitku proti zpracování

- požadovat po Prodávajícím výmaz těchto osobních údajů,

- na přenositelnost údajů a právo požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů

- podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

3. Na e-mailovou adresu mohou být kupujícímu zasílány novinky a jiná obchodní sdělení pro zboží stejné nebo obdobné povahy, tento postup umožňuje § 7 odst. 3 zákona č.480/2004 Sb., o službách informační společnosti, pokud jej kupující neodmítne. Tato sdělení lze kdykoliv jakýmkoliv způsobem – například zasláním e-mailu nebo proklikem na odkaz v obchodním sdělení – odhlásit.

 

 

 

 

Chcete se na něco zeptat? Nenašli jste na našem eshopu?

777 000 241

aksarahcz@gmail.com

 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

- vaši domácí mazlíčci

Přihlášení